bugün

futboldan anlamayıp 'barcelona çok kral takım yeaa' diyen tipin kankasıdır. favori yazarı ayşe kulin, favori şarkıcısı demet akalın'dır.

türkiye'de solcu ya da sağcı onlarca parti var, hangisinin tüzüğünü okudun lan it diye ağzına çaydanlıkla vurulmalıdır.

edit: beyler, bahsettiğim siyasi görüşünüzü destekleyen parti değil. güçlü vizyonu, mantıklı vaatleri ve kaliteli lideri olan partidir. sizin siyasi anlayışınız o sağcı, bu solcu, şu bilmemneci mi lan? ona göre mi oy veriyorsunuz? sonra marjinal benim amk.

edit2: desteklediğim partiyi artık desteklemiyorum. entry'i de silmiyorum. ibret olsun.
muhtemelen ana akım medya yandaşlığına bakıp akp'ye oy verecektir.
"mhp olmadan milliyetçi, akp olmadan dinci, chp olmadan atatürkçü" olan tiptir. ve bilindiğinin aksine siyasetten, siyasetin sahtekarlığından gayet iyi anlayan tiptir.
siyasetten anlıyorum diye gezinip takım tutar gibi parti tutan tipe göre oldukça üst düzey tiptir. zira diğeri gibi oy verdiği partiyi eleştirdiğinizde hangi partiye oy verdiğinizi bile söylemeden küçük beyninde kurup kurup ama sizin partiniz de şöyle şöyle yaptı yeaaa demez.
(bkz: aynı bokun laciverti)
barcelonanın 4982343 kilo ta**aklı bir takım olduğunu bilmek için illa futboldan anlamak gerektiğini düşünen tespitçi çılgın düşüncesidir. ulan sen zaten bu takımın kötü olduğunu iddia ediyorsan anlamıyorsun demektir futboldan. yoldan geçen bile bilir ya hani bazı şeyleri. barcelona da böyle. bazı partiler de böyle.
haklı tiptir. belki de sempati duyduğu partinin barajı geçemeyeceğini bildiği için ona da oy atmak istemez.