bugün

temiz çamaşır kalmaması.
Valla hiç de sanıldığı gibi her şeye yakışması falan değil. Çoğunlukla zayıf gösterdiği için giyiliyor.
zayıfla alakası yoktur. beyaz bir ten ve uzadıkça kıvrılan sarımsı saçlarınız varsa siyah giyinmek vücudu ve kafa bölgesini ön plana çıkartır.

(bkz: yazar burda kendinden bahsediyor)
Bizim din kültürü öğretmenimizce, içi belli olmasın diyeydı. Ve öğrencileriyle bunu paylaşmaktan çekinmezdı.
Sıyahın kendine özel bir havası var bence. Daha iyı hissettirıyor.
Kişi rock müzik dinliyor ise normal olandır.
yakıştığını düşünmek.
beyaz tenliye de yakışır, esmere de. yeter ki doğru kullanılabilinsin. zaten benim favorimdir.
asalettendir.sade ancak güçlü bir görünüm verir.50kg'lik adama değil tabi.
siyah giymek uyuşturucu gibidir. insan bi kere alışınca eli kolay kolay renli kıyafetlere gitmez, komple, tepeden tırnağa siyah giyinmek ister.
neden? çünkü güzel ve minimalist bir tazrla birleştirildiği zaman çok karakteristik ve asil durur.
Iron maiden metallica megadeth led z. Yeterlimi?
Kasli ve kirli sakalli olmak.
dikkat çekmeme isteğidir. kalabalık içinde yalnız kalabilme arzusudur.
şişkolarda kamufule aracıdır.
Muhtemelen zayıf göstermesi içindir.
Eğer zayıfsa demek ki yakışıyormuş.
söz olsun diye .

https://www.youtube.com/watch?v=5OMsucPzltg

siyah giyenlere gelsin.
Çünkü her şeyle uyumludur. Siyah her şeye gider ve kendine özgün bir klası vardır. Black mavi pro reklamı gibi oldu. Çok iyi, çok çarpıcı, çok mavi.
Kombin yapmak kolaydır, fazla kiloyu gizlemeye yardımcı olur, giyen kişiye göre asil bir duruş katabilir. Siyah güzeldir ya.
haftanin 6 gunu siyah giyerim donlarim atletlerim coraplarim hep siyahtir.
7.gun degisiklik olsun diye donumu kirmizi atlatimi siyah corabin bir teki siyah digeri kirmizi giyerim.
arabam siyah.
koltuk kiliflarini siyah deriyle degistirdim.

30bin kadinla nasil birlikte oldum.
Giysiyi siyah, doğayı yeşil severim.
Esmere kumrala siyah yakışır beyaz tenliye yakıştırmıyorum daha da beyaz duruyorlar. Kontrast oluşturuyor.
Ciddi ciddi zayıf gösteriyor.
göz yormaz, karakterli bi renk.
renklerin kişisel bi olayı var. herkesin sevdiği, kendini iyi hissettiği rengi vardır. bu renk benim için giyimde siyah mesela. o yüzden sık giyerim.
Beyaz tene,siyah saça sahip insanlarda enfes durması.
Kişiyi çekici gösterdiği için
Kişiyi Asil soylu ağır gösterdiği için
Tozu kiri belli etmediğinde

Bakın makam arabalarına.
hepsi siyah
Nasıl da ağır duruyorlar değil mi?