bugün

1. siyah gizemlidir.
2. klasiktir.
3. şık - rüküş tartışmasından uzaktır.
4. kusurlu vücut bölgelerini kamufle eder.
Cool ve ciddi göstermesi
zayıf gösteriyor.
Genellikle iş çalışma ortamı gereği.
Koyu lacivert veya siyah takım elbise için tek seçenek. Ekose giyen iskoç kaçkını amele insanlara, veya açık renk giyen hacı Hüsrev çalgıcısı tipli insanlar olsa da tercih siyah koyu lacivert olarak takım elbise de tercih edilir.

Deri mont t-shirt de bot çizme de siyah olmaz ise olmaz. Kot veya safari veya kargo pantolonlar da duruma göre renk seçilir.
Keten giyimde yazın sıcağı sahil de nemli havalarda tril tril gezmek istendiğinde tabi ki beyaz gri açık buz mavisi başta olmak üzere canlı pastel renkler çiçekli vb desenli olanlar (üst giyim) tercih meselesi olabilir.
Unutmadan: ayaklı reklam panosu Billboard gibi yazılı markalı ürünler seçilmez.
Herşeye gidiyor. Başka açıklaması yok.
Resmi olması ve kiri göstermemesi nedeniyle iş için tercih nedeni olabiliyor.
Yakışıyor.
Bir süre sonra renkli giyinememeye sebebiyet verir. Siyah ayrı bir tutkudur.
Kişiyi çekici gösterdiği için
Kişiyi Asil soylu ağır gösterdiği için
Tozu kiri belli etmediğinde

Bakın makam arabalarına.
hepsi siyah
Nasıl da ağır duruyorlar değil mi?
Beyaz tene,siyah saça sahip insanlarda enfes durması.
göz yormaz, karakterli bi renk.
renklerin kişisel bi olayı var. herkesin sevdiği, kendini iyi hissettiği rengi vardır. bu renk benim için giyimde siyah mesela. o yüzden sık giyerim.
Ciddi ciddi zayıf gösteriyor.
Esmere kumrala siyah yakışır beyaz tenliye yakıştırmıyorum daha da beyaz duruyorlar. Kontrast oluşturuyor.
Giysiyi siyah, doğayı yeşil severim.
haftanin 6 gunu siyah giyerim donlarim atletlerim coraplarim hep siyahtir.
7.gun degisiklik olsun diye donumu kirmizi atlatimi siyah corabin bir teki siyah digeri kirmizi giyerim.
arabam siyah.
koltuk kiliflarini siyah deriyle degistirdim.

30bin kadinla nasil birlikte oldum.
Kombin yapmak kolaydır, fazla kiloyu gizlemeye yardımcı olur, giyen kişiye göre asil bir duruş katabilir. Siyah güzeldir ya.
Koca götü saklamak için.
Çünkü her şeyle uyumludur. Siyah her şeye gider ve kendine özgün bir klası vardır. Black mavi pro reklamı gibi oldu. Çok iyi, çok çarpıcı, çok mavi.
söz olsun diye .

https://www.youtube.com/watch?v=5OMsucPzltg

siyah giyenlere gelsin.
Muhtemelen zayıf göstermesi içindir.
Eğer zayıfsa demek ki yakışıyormuş.
şişkolarda kamufule aracıdır.
dikkat çekmeme isteğidir. kalabalık içinde yalnız kalabilme arzusudur.
Kasli ve kirli sakalli olmak.
Iron maiden metallica megadeth led z. Yeterlimi?
siyah giymek uyuşturucu gibidir. insan bi kere alışınca eli kolay kolay renli kıyafetlere gitmez, komple, tepeden tırnağa siyah giyinmek ister.
neden? çünkü güzel ve minimalist bir tazrla birleştirildiği zaman çok karakteristik ve asil durur.