bugün

6. nesil yazarmış kendileri. hoş gelmiş mi? evet evet gelmiş kendileri.
kendi nick altı başlığını kendi açan altıncı nesil yazar.
dünün sözlük neferi bugünün yazar namzeti..

hoşgelmişsin hemşehrim..
(bkz: arnold sivastanegezer)
(bkz: bülent uygun)
#6409137 çelişkili yazar. başlık nesil sıkıntısı çekiyor. sebep sonuç belirtmeden tanım yazıyor.geçen yine tarzı tanımlar sözlüklerin dayanılmaz kolaylığıdır.
mahalle ağzı ile bir yere gidemeyeceğini birilerinin hatırlatması gereken yazar kişisi. şöyle ki insanlar entellektüel birikimlerini ağızlarından boşaltırlar. diğer birikimler mevzusu söz konusu olursa onun da bir ara teknik bilgilerini açıklarım kendisine.
(#6643597) entrysiyle ayar verdiğini sanıp, özelden mesaj atıp evrensel bir kaynak istediğimde bana hebele hübele edip sonra var git yoluna be adam diyip beni savuşturmaya çalışan yazardır. kendi ayarını kendine vermiştir.
(#6725044) numaralı entrysiyle anlama yeteneğinin kıtlığını gözler önüne sermiş olan uuserdir. oradaki 'götü boklu adam' sıfatı kendi kafasından 5 aralığı mühendisler günü olarak kabul edilen kişiler için söylenmiştir. senin gibi facebook'u kaynak olarak gösteren insanlara değil evladım tamam mı?

(bkz: hele bi oturda soluklan yeğenim)
devamlı kaybeden durumda olduğu için yazık dediğim kendini yazar zanneden "insan". (bkz: tren öküz ilişkisi)
(bkz: bünyamin gezer)
evvel zaman içindeki iddialara göre laila' dır.
yardımsever bir altıncı nesil yazar. tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
(#10879695)
12 yaşında çocuğun siktik soktuk muhabbeti yapacağını düşünen yazar. çocukluğu nerde geçti acaba?
yardımsever bir yazar. kıymeti bilinmeli.
(#7444554) tebrik edilesi yazardır.
eğer sivaslı ise hemşerimdir, hoş gelmiş yazar, yok sivaslı değil ise nikinin anlamını merak etmekteyim, duyurulur.
(#7159362)

ince ayarcı yazar. muhibi ve takipçisiyim efenim... iyi ki vardır...