bugün

bir yazar, hoşgelişler ola. durduramıyoruz efendim
milletin nickini kafaya takan yazar.
Aynı amfide okuyormuşuz da haberimiz yokmuş. Görüşelim bir ara hacı kare çarşıda.
an itibariyle camasirhanede kurutma makinesinin kurutma isini bitirmesini beklerken hayati sorguluyor. o derece felsefik bir bunyesi var yani.
hep dünyadaki herkesin mutlu olmasını; sevginin dünyanın her yerine hakim olmasını; bir yerden gittiğinde oraya güzellikler bırakmış olmayı istedi.
şimdi yine gidiyor.
insanların mide bulandıracak şeyler yazıyor olması, onu kız olmaktan utandırıp, erkeklerin hepsinden tiksinmesine sebep olmaya başladığını anladığında gitme vaktinin de geldiği anladı.
kimi insanlarla çok güzel diyalogları oldu bu arada. yakın zamanda fidelcastro'yla güzel geyik yapmıştı.
"o mantıyı ben yapmamıştım castro * sen beni mösyö kenar yagi olarak hatırla bi kızla arkadaş olamayacağın için *
histeri komitelerin hep iyi geçsin ne diyim *
shotgunpadre sözlükte hiç konuşmadığım ama gerçek hayatta gülümseme sebebim. kendisi tam bir trolldür. vurun ona *
kıyamam ya. vazgeçtim, ona bi şey yaparsanız sözlüğe bir troll olarak dönerim ona göre." dedi giderken.
şuan hatırlayamadıkları da var tabi. mesaj kutusunu açmaya üşendi açıkçası.
son olarak kendi çapında dans ederken ve "gidiyorum elimde çanta; tüm bağlantımı kestim bir anda; üzülüp de başını vurduğun anda zallcığım; zor olacak ama gidiyorum." diye şarkı söylerken görüntülendi. herkesi öptü, bye, gg, aeo, mucks vs vs. dedi. sonra da kendinden utandı.
not: bu kadar küfüre, sözlük formatına aykırı entrylere göz yuman modların gülücüklere takılmayacağını düşünüyorum.
sevdiğim, her zaman seveceğim sözlüğün en iyi yazarı. trolllüklerime kızsa da, burada hiç mesajlaşmamış olsak da en azından yazılanları okuyor. şu güzel kızı buraya küstürdün ya, sana lanet olsun uludagsozluk. ama hıncımı alacağım, daha bir troll, daha bir saldırgan olacağım. kalbi tertemiz olan bu yazarın yanında biz hepimiz birer canavarız, kendinize gelin müslümanlar yoksa zekanızla bin kez daha alay edeceğim. seni yeniden burada görmek istiyorum, belki imam olarak, belki yobaz olarak. ama lütfen gel, bu saçma yere biraz neşe kat, hayatımı anlamlı kıl.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar