bugün

korkaktır. insan ne olursa olsun hakkını savunmalıdır.
ciddi oranda sinirlidir, kontrol etmekte zorlanıyordur.

tavsiyem kaçmanızdır.
Bunun korkaklıkla ve hak savunmakla asla alakası yok. Sadece ne derse desi karsındakinin koca kafasına girmeyeceğini bildiği için kendini boşuna yormaz ve ona verilecek en güzel cevabı verir.
Hiç bir şey söylemeden kızdığını anlatır ama ağzını açıp tek kelime etmez. Bazen susarak söylenenler kelimelerden daha çok şey ifade eder.
basit kelimelerle taviz verip durumu meşrulaştırmak yerine ayarı bir kerede vermek istiyodur.
Benim o kişi. Bekliyorum ki biraz daha saçmalasın daha çok sinirleneyim daha sert çıkıp bütün sinirimi üstüne kusayım.
En sevdiğim. içimde yaşıyorum o an. Tepki vermiyorsam benim için degersizsin mesajıdır o zaten.
Akıllı insan icraatıdır. Daha önce aynı olayları yaşamıştır. Tecrübelidir yani.
sadece karşısındaki kişiyi kırmamaya çalışıyordur belki de. ya da düpedüz korkaktır.
helal olsun kişisidir.

kesinlikle ben değilimdir. ben sinirimi kusmazsam patlarım.
O benim. Susarak bakarim ama o bakmamla neler demem ki?
Insanlar sinirlendigi zaman bağırma nedenini anlatiyim size. Insanlar sinirlenince kalpleri uzaklasirmis. Kalpleri uzaklastigi icin sesini duyurmak icinde bagirirlarmis. Ne kadar cok bagirirlarsa o kadar cok kalpleri birbirlerinde uzklasirmis.
hep yapmayı istemişimdir, yani hiç beceremem yani dibine kadar tepkimi belli ederim. en hafif göz devirerek ortamı değiştiririm.
susarak ve gözlerini kısarak bakan kişi olmalıdır. göz kısması önemli, lütfen, gözlere dikkat.
Benim. Bir süre susarım sonra dayanamam siktir çekerim.hep böyle oldu.
benımdır. Daha cok dıkkat ceker ve karısdakı kısı daha cok sınırlenır, etkılıdır.
benim lan bu, her gün işyerinde bakıyorum. adam işini gücünü bırakmış bıkbık konuşuyor çünkü, iş falan yapmıyor ha, "600 yıllık islam imparatorluğunu mahvettiler, ama şu tayyip yasaklıcak latin harlerini inşallah, kanka fazla sigaran var mı ya, şu karı da aranıyor mu amk ikide bir a4 istiyor senden" vs.. evet hepsi bir tek kişiden çıkıyor. cevap vermiyorum, susuyorum, geçen gün de çook uzun bir konuşmasının ardından tek cümleyle susturdum, en sonunda da "ben seni anladım hacı ya sen kemalistsin" dedi. aynı burdaki troller gibi lan?