Katilmak icin ekstra bir sey yapmamam gereken kampanya

Cok seviyorum lan boyle seyleri , sanki ben kampanyaya katilmiyorum da kampanya benim ustume yapiliyor gibi

En son creed ciktiginda sinemaya gitmistim o da yeminim var diye yani.
Bence de gidilmemeli, ters giden durum şu tiyatro bileti 6TL canlı performans, diğer yanda film 17,50TL satın mı alıyoruz mk mekanını anlamadımki.
neden gitmiyorsunuz.

maddi sebeplerse birçok insan çok gereksi şeylere para harcıyor. bence sinemaya verilen her kuruşa değer.

oğuz atay tam bu kelimelerle olmasa da der ki;

" bu yüzyılda bir canavar yaşar. bu canavar çevresine karşı duyarsız, olanın bitenin farkında olmayan, bencil bir varlıktır.

sinemaya gitmiş insansa bir anlıkta olsa farkındalığı artmış, dünyayı anlamaya başlamıştır. ta ki o acımasız duyarsız kalabalık onu tekrar arasına alana kadar."

gidin sinemaya, tiyatroya. hatta bunun için şartlarınızı zorlayın. değer.
korsan siteler saolsun,

kaçak izliyorum. mutluyum.
sinemaya değil, tiyatroya gidiyoruz kampanyası.
hem daha ucuz, hem de mısır-kola derdi falan da yok. temiz.
filminizi evinizde izleyin ona o kadar para mı verilir?
hadi bi gravity filmi gibi bişey olursa ona ayda yılda bi verilir.
zaten gitmiyom bi kaç ay sonra zaten düşer internete.
yıllardır bilmeden destek verdiğim kampanya. evet.
Yakında Fantastik Canavarlar filmi Çıkacak. Onu izleyeyim ondan sonra katılabilirim belki.
Keske tum kampanyalar boyle olsa amk.Ne guzel kampanyaya katilmak icin ekstra hicbir caba sarf etmeme gerek yok , zaten gitmiyorum.

Sanki ben kampanyaya girmemisim de kampanya benim ustume kurulmus gibi.

Not : 6 ay once creed e gittim , o sayilmaz.
Cinemaximum gibi yerlere gideceğinize kadıköy rexxx gibi sinemalara gidin destek olun. Yaşatın...
neyin protesto edildiği anlaşılmayan saçma kampanyadır.

fiyatları protesto ediyorsan ucuz sinemalar var.

uzun reklam sürelerini protesto ediyorsan seans başladıktan 20 dakika sonra gir.

mısır yenilip gürültü olmasını protesto ediyorsan daha müsait saatlerdeki seanslara git.

hala gitmek istemiyorsan internetten seyretmeye devam et.
aşırı derece filmkolik olarak hayatımda yalnızca 2 kez sinemaya gittim. Gerek varmı gitmeye farklı olsun diye gidersin arada yani. Evet güzeldi projeksiyon ile dev perdede filmi izleyebiliyoruz iyi mekanlarda koltuklarda rahat olabiliyor fakat o kadar para veremem fiyat uygun ama sürümden kaybettigim için internetten izliyorum.bu korsana falan giriyorsa tutuklayın mekan değişikliği olsun. Evet.
15 lira mı çok? bir sürü indirim var zaten.
Hergün sinemaya gitmek zaten en gereksiz eylem. Yani eger hergun sinamaya gidiyorsaniz hafta da bir giderek destekleyebilirim kampanyası. Ben filmlere bakiyorum da haftada bir bile izlenecek güzel film düşmüyor. Sinema kaliteli film varsa güzel yoksa kalitesiz filmi bir odaya kapanıp neden izleyeyim her evde net var nette de her film. Sinemanin guzel olani salon da izlemeye deger olani. Sirf gitmek icin gidilir mi lan.
sinemaya gidip sikilen, "bir daha da gitmem lan." diyerek kampanya başlatıyor. her cumartesi, pazar aynı başlık.
Sinema parası olanların değil herkesin gidebileceği mekanlar olmalı. Ama Türkiye'de devlet okullarında bile parası olanlar ve olmayanlar bile ayrılıyorken siz fakirler gelmeyin demek istiyorlar. Sonra vay efendim neden korsan Türkiye'de pay buluyor.

Yeri gelmişken okullarda parası olan ve olmayan ile kaynak http://m.t24.com.tr/haber...-siniflara-ayrildi,360341
yürrü bee.
olm artık çoğu yerde gömüyolar lan. bilet parası neysede bazı yerlerde sormuyo bile mısır+içicek alıyoın mu almıyon mu diye direk öyle veriyolar.
(bkz: peki)
Ccc Özdilek ccc. 8 lira.
sinema pahalılaşmadı, alım gücünüz düştü.
Elde para tutmak gereken bir zamandayız. 2 kişi gidince 15+15 sinema bileti. Sonrasında yemek derken çay-kahve ve tiramusu falan derken dışarı çıkmak masraf.

Haftada bir gitsen ayda 2 kişi toplamda 1000 lira yer yani.
Gençtürkcell bana yaşlandın dedi ve bende gitmiyorum. 25 yaşımı doldurduğumdan beni dışladılar.
10 liraya izliyorum, mısır almıyorum sadece içecek alıyorum.

elimi kirletecek şeyleri hijyen sebebiyle yiyemiyorum.
özdilek kullanın kardeşlerim.

dün gittim, 2 adet 3 boyutlu film bileti + 2 tane gözlük sadece 30 tl. bir de çıkışta gözlükleri istemiyorlar sizin oluyor. bir daha ki sefere götürüp izleyebiliyorsunuz.