bugün

mısır yemese ölecek hastalığına kapılmış parazitlerle, film esnasında %100 parlaklıkta telefonunu kullanan, ayaklarını toynak olarak ön koltuğun başına koyan tiplerdir.

illaki mısır yemek istiyorsanız lütfen dudaklarınızı kullanın, ve de allah aşkına, ayaklarınızı lütfen ön koltuğun başına koymayın, bunu ancak öküz oğlu öküzler yapar. mümkünse konuşmayın da. eşek kadar telefonlarınızı kapatın, bütün salonu aydınlatırken sizden nefret ediyoruz.

iyi seyirler.
Mısır yiyen tiplerdir.
Geriye kaç kişi kaldı amk.
Saksolu çiftler.
Konuşmak için sinemaya gelmiş olanlardır. Ulan ben o bilet ile o zikik gözlüğü senin balon gıcırtısı şeklindeki sesini duymak için mi aldım?
Koala kardeşimiz gayet net izah etmiş ekleme yapmaya gerek yok.

Bu tiplerle kavga etmekten bıktım ve sinemaya gitmeyi bıraktım. Zaten gereksiz de pahalı olduğu için evde izliyorum.

Sosyalleşme adına sinemaya gitmek yerine yarı bütçeyle yemek yedikten sonra kafede yer içer muhabbet ederim.

Zorla mısır ve gazlı içecek satmak nedir. Cinemaximum arada bilet verirse bedava filme giderim ama bana zorla bir şey yaptırmak mümkün değil.
filmin ortasında ekran parlaklığı hiç kısılmamış telefonu çıkarıp filmle ilgili story atmaya çalışanlar. nedennn? o an keşke o telefonlarınız elalemin koltuğunun altına düşse de filmin sonuna kadar bulamasanız diyorum içimden.
Bu aksam telefonun flashı acik bir halde video cekeni de gordum ya artik hicbir seye sasirmam.
Üçlü erkek grupları, özellikle mcu, dcu ve bilim kurgu filmlerinde görebilirsiniz.
Genellikle ağır nerd olmakla beraber, bilgisayar oyunlarıyla arası iyidir. Yüksek ihtimal spotify ve netflix premium hesapları vardır.
En arka köşelere dizilen çiftler. Araya da çıkmazlar. Molada ışıklar yandığında offf poff yaparlar. Gömlekleri varsa üst düğmelerin çoğu açıktır.