bugün

lise yıllarında her fight club izledikten sonra gelecekte yapacaklarım listesine tekrar tekrar koyduğum eylem.üzücü olan aradan 3 sene geçti, üniversite okuyorum ve her nedense şimdi çok anlamsız geliyor ve her nedense anlamsız gelmesine rağmen o zaman yapmadığıma pişmanım.sanırım içinde kalmak bu oluyor. (bkz: ukte)
aşırı içilmesi durumunda 'oynayın lan' tarzı tepkiler verilebilir.
serum lastiğini şişenin içine sallayıp yapılabilecek eylem. eğlencelidir efenim.
(bkz: sinemada ağlamak)
film arasını zor getirmektir.
vakti zamanında ankara film festivalinde beyaz gecelerde gerçekleştirmiş olduğum eylemdir. gerçi ramazandı günah olmuştur ama olsun yapıcak bir şey yok güzeldi vesselam.
vakti zamanında bi kız arkadaşım bira alıp filme gidelim demişti de lan safça "sokmazlar ki" demiştim.
kız çantaya attığı gibi biraları sinemaya gittik; sinemada yiyişmekten ziyade sinemada bira içmenin daha güzel olduğunu orada görmüştüm.
zayıf bünyelerin filmi hatırlamamasına neden olabilir. bu kadar zayıf bünye de var mıdır orası meçhul.
(bkz: tarihi havagazı fabrikası)
ergen hareketidir. hatun ise türbanlı olması çok büyük bir olasıktır.
az seyircili filmlerde mübahtır. ama büzüklerin efendisi gibi uzun filmlerde mesela, filmin yarısını helada geçirmektir.
sürekli tuvalete taşınmaktan filme verilen paranın heba edildiği seanstır.
Sinema da votka içmek daha mantıklıdır. Wc sıkıntı çıkartıyor. En son Behzat amirimi izlerken cep votkasını indirmiştim. Keyifli bir eylem ancak saat ve salon seçimi önemli.
Fransa'da mümkün olan eylemdir.
sinemanın sonuna doğru saçma sapan herkese sallamaya küfür etmeye başlanılır. yapmayın evladım yapmayın yavrucum.