bugün

cesaretine hayran olunacak taraftardır.

Buyrun:
görsel
(bkz: yok anasının gözü)

(bkz: doğru tabir)
aferin de ne gerek var. bu arada kendimizi de kutluyorum, ziyan edip ayırmamışlar arkadaşı kenara.
fenerbahçe taraftarının bayanlara karşı hassasiyetini göz önüne süren tablodur, ki kadınları her hangi takımı tutarsa tutsun bu tarz platformlarda hoş karşılamak gerektiğinin farkında olan taraftardır.
istiyorsa şampiyon galatasaray tezahuratı bile yapabilir.
(bkz: çok da tın)
fenerbaçenin her alanda galatasarayı evire çevire tokatlamasının sosyal yansımasıdır.
http://www.hizliupload.co.../00130746615549752796.jpg
aslandır.
zamanında ali samiyen'de tribünleri karıştırıp ultraslanın arasına giren beşiktaş formalı kızın üzerine galatasaray forması geçirilmiştir ve kız maçı galatasaray formasıyla sessiz sessiz izlemiştir. ne kız kenara ayrılmış, iteklenip kakılmıştır ne de beşiktaş formasıyla maçı izlemesine izin verilmiştir. taraftarlık budur. fenerbahçeli taraftarların böyle bir davranışın yanından bile geçememeleri doğal tabii. fenerbahçelilerin bayanlara karşı hassasiyetini göz önüne koyan tablodur falan diyip kandırın kendinizi.**
bildiğin öküz. kızım dayak yeseydin ne olacaktı?
--spoiler--
bu fotoğrafların çekildiği maça giden fenerbahçeli bir arkadaşım anlattı;

-salona birden galatasaray atkılı bir kız girdi. baktım küfür falan ediliyor kıza. "üstündekini çıkart" diye bağırıyorlar. kız tek ama. bağıranların hemen hepsi de kız bu arada. sonra arkadan sevgilisi geldi, fenerbahçe formasıyla. herkes tekrar yerine oturdu.

buna benzer bişeyler anlattı işte. fotoğrafı gösterdim, bu kızdı dedi.
--spoiler--

görsel
helal olsun. candır!
gereksiz işler müdürüdür.

sonra kavga çıktığı zaman fenerbahçe taraftarına kızacak herkes. arkadaşım ne gereği var o kaşkolu orada açmanın. hayır açmasan ölür müydün? galatasaray yara mı alırdı? dua et ki sağ salim çıkmışsın oradan.
fenerbahçeli sevgisiyle birlikte gittiyse kıskandığım çift olacaklardır.
biri galatasaraylı diğeri fenerbahçeli iki sevgilinin, gayet medeni şekilde maç izleme isteğinden mütevellit ortaya çıkmış durumdur. doğaldır. "helal olsun"luk bir durum da yoktur ayrıca.