bugün

Yazdığınız bir entry nin neden silindiğini ve kime soracağınızı bilememe durumudur.
kişinin sözlük formatına yeteri kadar hakim olmadığını gösterir. sınavda doğru yaptığını düşündüğün fakat puan alamadığın soru gibidir.

(bkz: ben nerde yanlış yaptım)
+ entryniz silinmiştir.
- ...
+ ...
- ...
+ ...
- ...
+ ...
- zel ?
+ ...
bir örnekle açıklamak gerekirse;
bir kızı baştan çıkaran tek kelime başlığına "cok guzel guluyorsun" diye entry girersiniz. silinme sebebi; entry-başlık uyumsuzluğu varmış. çünkü kelime girmemişsiniz cümle girmişsiniz. başlığa bakarsınız bir çok entry kelime değil cümleden oluştuğu halde neden sizin entryniz silinmiş ve diğerleri duruyor anlayamazsınız.

zaten mesele o değil bu başlığa tek kelime yazarak veya benim yazdığım şekilde cümle girerek cevap vermek format dışı. çünkü entry başlığı tanımlamaz. ancak cevap verir. yani böyle cevaplar ankettir.
moderasyonun alnında kara leke olan bir entry m bulunmaktadır. hiç okumadan silindiğine de yüzde yüz eminim. kobe bryant adlı başlığa yazmış olduğum " spikere uzayda hayat varsa bu adam onun ispatıdır dedirten basketbolcu " entry, "dedirten" kullanıldığım için silinmiştir.