bugün

aklıma ilber ortaylı geldi nedense.
bir gün kendisiyle çay içeceğiz. sözü var risale-i nur'da okuyacağız ama sadeleştirilmemişinden.
(bkz: ülkücüler neden sokağa dökülmüyor/#26416032)

Ağabey merhaba... bari sen yapma.

Bu kadar sıradan bir yorumu sen yapma... Ülkücü fikriyat Türkeş öldüğünde bitti gibi bir yorum sana yakışmıyor. Ekmek mi bu bitsin?

Bahçeli gerektiği kadar basiretlidir ve bu davayı şuan en iyi şekilde idare edecek kişidir. Daha iyisi olsaydı inanın çekilirdi o koltuktan. Bu partiden mafyayı temizleyen de cemaatçileri temizleyen de Devlet bahçeli'dir. Belki bu sebeple kızgın olabilirsin kendisine. *
Bu ara ülkücüleri akp'nin üzerine salmakla mesgul. eski akpli yeni Parelelci yazardır.
bedduacı yazar.

ben hariç de lan. *
Munlayt ın ayrılması ile ilgili yazısı; saçmaladım ama sonunu güzel tespitle bitirdim +verin bana! diyor. Karması zeka sorunu var ile entry nick uyumu göstermiş orada. Verdim -ni güzel kardeşim.
Hdp neferidir kendisi.
Bi o kaldıydı reyiz.*
en çok şunu merak ediyorum . samanyolu tv'yi izlerken objektif ve dürüst haber yaptığına inanacak kadar at gözlüğü içinde mi seyrediyor olan biteni . Muhalefet tarzını beğenmiyormuş . At gözlüğüyle stv izlemeyen yazardır .
abim gibi lan. yıllardır ne zaman biri bana sataşsa gelip olay yerinde bitiyor. çayı sigarayı bırakıp hemen koşuyor. hakkımda güzel şeyler yazıp beni motive ediyor. hiç bıkmıyor bunu yaparken. gördüğü an hemen dalıyor.

bir çok dostum oldu gerçek hayatta. her türlü aleme, her türlü olaya, her türlü insana rastladım ama bunun gibi birini hiç görmedim. sanki fakem amk. gerçek abim gibi sanki. aynı şeyi sadece bana yapmıyor. kime değer veriyorsa ona da yapıyor ve bunu samimi yapıyor. içten ve kalpten yapıyor.

şu sözlükte tanıdığım için mutlu olduğum ender adamlardan biridir tarihçi.
yaşına göre harbi delikanlı adam. candan ve kalpten adam. her şey için teşşekürler paşam. iyiki varsın.
(#26489284) üstad ayıp ya böyle ayar olmaz. Çocugu colugu ağlatma simdi.
big brother'dır.

eski akp'lidir ama sonradan doğru yolu bulmuştur hamd olsun.

sevgiler...
Fethullahçıdır.
tespit adamıdır.

bence tayyip erdoğan bu. ters psikoloji yapıyor tanınmamak için.

umarım aseksüellere karşı bir ön yargısı yoktur.
çok yakışıklı diyolla.
Fethullahçıdır.
fethullahçı da olsa sonuçta yakışıklıdır.
neresi yakışıklı bunun. öehhh. yolda görsem yolumu değiştiririm. pinti de üstelik. pis paralelci.
Saçlarına aklar düşmüş yazar...
daha düne kadar akp yalamayı vatanseverlik sayanlar.

şaka lan şaka hiç yazasım yok.

bu adam bu sözlükte can verecek. işte o gün bütün sözlük yazarlarına bira ısmarlıcam. *

ekleme: tabi bir de protest var ama o ölmez. asmayınca ölmez o. *
(#26601339)

sadece bu entrysle değil diğer entryleriyle de dikkatimi çekmiş olan yazar. aklı başında. gündemi doğru yorumlayan nadir insanlardan.
(bkz: #26617674)pazar pazar yarmıştır.

sağol panpam.
" akp li değilim deyip sabah akşam akp yi yalayanlar midemi bulandırıyorsunuz. adam olun dürüst olun palavrayı bırakın." sözü eğer bana ise canı sağolsun dediğim yazardır.

yaptığım tespitlerin sadece beni bağladığını yıllardır kendisi bilir. hiçbir parti ile alakam olmadığını da bilir. o dönemki güncel konu ne ise onla ilgili fikirlerimi yazıyorum.

dediğim gibi herhangi bir partiyi yalayan bir kişi olarak görüyorsa canı sağolsundur.

belki de alıngan bir günümdeyim.
Yaklaşık bir buçuk yıl öncesine kadar akplilerle birlikte her türlü yolsuzluğu yapıp,devletin her kurumunda hüküm sürerken koltuklarında uzanıp, yedikleri yetim haklarını umursamadan rahatça uyuyabilen,Şu günlerde ise "medyaya darbeye dur de" gibi sloganlarla mağdur rolü oynayan kurumun savunucusu.Akp hükümetinin kezban kız misali işi bitince yol verme politikasından öylesine başı dönmüş olacaklar ki "Biz cici çocuklarız,Allah katında hakkımız verilecektir" oyununu oynamaya çalışıyor bu arkadaşlar.Ergenekon operasyonunda Türkiye cumhuriyetinin en iyi doktorlarından Mehmet Haberal'ı içeri alıp ortada bıraktığınız hasta insanları,bugün kolkola aynı yolda yürüdüğünüz CHP nin en büyük değeri Atatürk'e attığınız din düşmanı yaftalamalrını,Polislik gibi devletin en önemli kurumlarından birine türlü hilelerle almadığınız gencecik çocukların vebalini unutmayın.O çok inandığınız sözde herkese hakkını verecek olan milyonlarca modern köle sahibi Allahınız size cenneti hak görecektir de ülkeyi kolkola dibe vurdurduğunuz insanlar tarafından yargılanıyor olmak size bu dünyada cehennemi yaşatacaktır.Hani hiçbir siyasi amaç gütmediğiniz sadece kalben bağlı olduğununuz(Burada bir kahkaha attım) islamın en büyük kuralı kul hakkı yememektir.Kişisel olarak olmasa da topluluk olarak yediğiniz kul hakkı gece yastığa kafanızı koymadan önce sadece 5 saniye kadar düşünün.Sonra da bir zahmet o Samanyolu tv adlı kanalın köşesinden "Medyaya darbe" adı altında sayım yapmayı bırakıın.
Ara sıra mesajlaşmanın iyi geldiği yazar. Bilmediğiniz konularda sizi aydınalatibiliyor.
Allah var 7 yıllık süreç içinde terbiyesizce , hatta kendilerini kaybederek eşime ve çocuğuma saldırıldığı zaman Yanımda olan ender kişilerden biridir tarihci76. Ancak son dönemde eleştirilerime denk gelmemiş veya sertlik derecesini beğenmemiş olabilir.

Olsun. Bu çok normal herkes aynı fikirde olacak ve aynı sertlik vurgusuyla eleştirilerini yapacak diye bir kâide yok.

Eğer yazdıklarımdan güçlünün yanındaymışım gibi bir anlam çıktıysa asıl ben kendisinden özür dilerim.