bugün

Kaymaz eldiven ile daha sağlam çekebilirsiniz.
defalarca reddedildiği halde, "arkadaş" kisvesi altında kendisine sevgiliniz misyonu yükleyip aşk hayatınız başta olmak üzere her türlü ikili ilişkinizi baltalayıp duran, saatlerce kibar kibar aranızda hiçbir şey olamayacağını mantıklı gerekçeler çerçevesinde açıkladığınız halde hala "neden ya off!" tarzı tepkilerle cevap vermeye devam eden şahıslara karşı yapılması caiz olan bir ayıptır. bizim de bir sabır sınırımız var di mi ama.
Hak edenin üzerinde de giderken güzel durmuyor mu sizce de?
Hayatında olduğun insanın dünyasını güzelleştirmeyeceksen niye yanında kalasın?
Gidebildiğin bütün yollar senin olsun demenin neyi yanlış?
ya çok aptalsın ya da çok ergen.
sana sadece acımak gerekir sanırım, seninle takılan o kız da yakında farkeder zaten.
Entryi okurken sinirden duvara yumruk attım.

Ne demek az kadın olmayı bil aq. Kadınlık seninle cinsellikle ilgili konuşup cilve yapmak sempatik olmak erkeğini güldürüp keyif verdirmek mi? Kadınlığı indirgediğin seviye bu mu senin.Sen kadın değil kendine mal arıyosun.istediğin zaman seni eğlendiren yaptıklarına karışmayan bir malınmış gibi kullanacağın birini.Kızın adına baya sevindim senin gibi birinden ayrılması hayrına olmuş.
yapılan en rahatlatıcı eylem. deneyin pişman olmazsınız.
Pardon filminde ibrahim dediği gibi, hassiktir be rıfat abii.
10 yıllık kardeşim gibi gördüğüm arkadaşıma selamıma cevap vermediği için yaptığımdır. daha önce de aynısını tekrar etmişti. numarasını sildim twitterdan unfollowladım.
- kanka
+ hı ?
- Eminönü'nde balık ekmek 1 liraymış.
+ ee ?
- hadi gidelim balık ekelim. Muhahaha
+ la bi siktir git!

Not: yaşanmıştır..
arka arkaya 3 kişiye yapıldığında über zevk veren eylem.
çok rahatlatır, kafa açar ve ayıktırır.
(bkz: stfu)
iç rahatlatmaktır.kızgınsak ilaç gibidir..
mal mal susmaktansa yapılması daha gerekli olan eylem. asla pişmanlık duymazsınız. tam tersine çekmesseniz siktiri, durur durur dizinizi döversiniz.

(bkz: hassiktir be rıfat abi)
yol vermek, def etmek, savmak, uğraşmamak. * * *
(bkz: hau ab)
dünyanın en güzel eylemidir. ve aynı zamanda en komiği. arkadaşlar arasında en çok geyiği yapılan sözdür ayrıca. bir işten ayrılmak, kovulmak, gönderilmek gibi bilimum iten ve kakan eylemleri etiketleyen kelimedir.
kendini bir şey sanan, osman baydemir eylemi.

(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)

aslında daha önceden çekilmişi var;
(bkz: hastir pezevenk osman)
Bazen çevresindeki insanlardan beklediğin reaksionu alamayıp kişinin kendisinin siktir olup girmek zorunda kaldıgı durumdur.
(bkz: fuck off)
ayda bir yapılması farz olan eylemdir.
bu sene hocalara karşı olan düşüncemden dolayı beni iyice sorumsuz bir insan yapan tamlamadır.
arada herkese gerekir..
son günlerde atv'deki adanalı dizisinde biraz değişime uğramış şekilde söylenen söz.