bugün

bir de yok bilinçaltıymış da cartmış curtmuş, mis gibi sapıksın işte efendi, yazmaya korkmuş gelmiş bize laf anlatıyor.
çok yerinde bir tespittir. elin sapığı pirim yapar bizimkiler hapiste yatar.
görsel
Freud adamdir.
görsel

Acaba düşünüyorum da,

Sigmund Freud dayının

Dsm ıv tanısı ne olurdu.

A- obsesif kompulsif bozukluk (OKB)

B- dissosiyatif kimlik bozukluğu

C- paranoid şizofreni

D- Pedofili

E- hepsi

Rumuz:

"Marta, ben kokain çektim.biraz bilinçaltıma inip çıkacam"

izahat anacım:

Marta: Freud dayının bıyıklı hanımı.
siz insanları melek sanıyorsunuz herhalde. freud'un bahsettiği cinsellik ve saldırganlık dürtüleri kişi tarafından derinlere gömülür. bunlar her insanda olan ama bastırma dediğimiz savunma mekanizmasıyla bilinçdışında tutulan dürtülerdir. çünkü bilinçli düzeye gelirse kişiye zarar verebilir. ayrıca toplum ve dinler tarafından da kabul edilemez ve edilmemesi gereken istek ve arzulardır. hatta ve hatta kişinin kendisi bile bunları kabul edemez, inkar eder. özellikle şu son yazdığım kendi bile kabullenemez ifadesini bu başlık altında bizzat görebilmek oldukça etkileyici.
Psikiyatrinin babası olan adama karşı kendini bilmeden konuşan cahil insan deyişi. Hayır sen kimsin de bu kadar rahat konuşabiliyosun psikiyatriye ömrünü veren bir adam hakkında. Kı o adam sayesinde psikiyatri bilimi çağ atlamıştır birçok anlamda
Validesine hallenen ruh hastası ahlaksız bir sapığın sözde geliştirdiği bir bilim dalı çağ atlasa ne olur atlamasa ne olur.

işte bunlar hep seks diye düşünen, her şeyi cinselliğe bağlayan uçkur delisi cinsi sapık bir herif işte.