bugün

sigarayı bıraktıktan sonra meşgale arayan insanın kendini kabak çekirdeğine vermesidir.

tabii sigarayı bırakmanın etkisiyle birlikte aşırı kabak çekirdeği tüketimi istenmeyen kilolara zemin hazırlayabilir.
sigara her şekilde zarardır.içerken ciğerleriniz gider,bıraktığınızda da fiziğiniz ve pürüzsüz suratınız.*
kabak çekirdeğinin nasıl bırakılacağını düşünmenin bir önceki evresidir.
sigarayı bırakıp karpuz çekirdeğine başlamak tan daha iyi olan şey. sigara içmeyen biri olarak, sigara kokusunu karpuz çekirdeği kokusuna tercih ederim. iki çitliyorsunuz ortam;
"2 farklı ayaktan çıkmış çorap kokusu+ artık yemeklerin olduğu çöp poşeti + 2 hafta havalandırılmayan oda" karışımı gibi kokuyor.

o da nimettir bir şey diyemiyorum, ama eğer yiyecekseniz mümkünse bulunduğunuz ortamdaki tüm pencere ve kapıları açık tutun.

dip not 1 : karpuz çekirdeği yiyenler o an ortamın kokusunu alamıyorlar. o yüzden de " yok artık hiç koku almıyorum ben" gibi cümlecikler kurup adamın asabını bozuyorlar. biraz laf dinleyin, küçücük odada çekirdek felan çitlemeyin !

dip not 2: sigarayı bıraktıktan sonra lütfen kabak çekirdeğini tercih edin. *
artık kararmış ciğerini değilde sivilceli suratını kafasına takacak olan adamdır bunu yapan. (bkz: her yol paris)