bugün

kişide kısa süreli bir şoka sebebiyet verir. paketi baş aşağı sallar. bir umut ışığı arar ama yoktur işte, kalmamıştır sigara. paketle oynanır, sonra jelatin yakılır edilir.
ara sıra arkadaşlarla birlikteyken denk geliyorum böyle şeylere. hayatın tadı tuzu yahu.
yıkılma anı; sehpaya kafayı çarpmamak için dikkat etmek gerekir.
umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımıdır.
sigarayı koydugunuz yere bakılır bi umut belki düşmüştür 1-2 tek.
yüzde oluşan üzüntüyü betimlemenin mümkün olmadığı durumdur.
sigara içen siz değil iseninz ve arkadaş, anne... bağımlı ise bayram edersiniz.
paket buruşturulup, avuç içinde iyice sıkıldıktan sonra duruma göre bir yerlere atılır.
böyle en mutlu anınızda suratınıza tokat yemekle aynı durumdur..bi afallanır, çoğunlukla küfredilir..hele ki gecenin bir vakti ise kanepenin altına zamanında düşmüş ama alınmaya üşenilmiş o tek sigara her türlü zorluk göz önüne alınarak çıkarılır kuytu köşesinden, yakılır ve de keyifle içilir.budur.
gece yarısı kabusu gibi birşeydir.
acısı insanın yüzüne vuran bir durumdur.
sigara içmediğim için hiç yaşamadığım yaşamakta istemeyeceğim durumdur.
bir çok yerde karşımıza çıkabilmesine rağmen benim kafamda canlanan
bir beyfendinin bir bayanla güzel bir gecede buluşup yatakta namahrem konularda mutlu olduktan sonra erkeğin geleneksel olarak sigara tüttürme niyetiyle paketine uzanıp mevzu bahsi geçen olayın gerçekleşmesi en can yakıcısı olabilir diye düşünüyorum.
offff diye tepki verilen durumdur.
pc başında bir anda canınız sigra içmek ister... el pakete uzanır...paket kafanıza geçmiş gibi boş olduğu fark edersiniz...2 saniye bakakalırsınız ve oflayarak yedek pakete doğru yönelirsiniz.
kızgın kumlardan serin sulara atlayamamaktır.
(bkz: anı yaşamak)*
Hiç olmadık anlarda farkedilir hep. Lanet edilir.
-lan, lan, hadi neyse bu sefer küfretmicem.***
güncel Önemli Başlıklar