bıyıkları varsa onlarda sararacaktır. demekki bıyık bir diştir.
Dişlerini düzenli fırçalarsa sararmışlığından iz kalmayacak insandır.
alt çene ön 4 diş arkasında müdahale olmadıkça silinemez şekilde bulunur ayrıca. kişi aynada kendi görebilir. ben bu sapsarı leş lekeleri bilerek diş hekimine gidip sildirmiyorum ki, sigaranın izlerini görüp yeniden başlamayayım diye. bir nevi stockholm sendromu yaşıyorum evet.
küllük gibi geziyordur, sigara kokusu artık iç organlarına işlemiştir.
(bkz: porselen diş)
sigaradan dişleri çeyrek altın gibi olmuştur, dahası kasımpaşa helasının tuvalet taşlarına benzer.
Sigara + Çay / kahve kombosuyla gerçekleştiriyorsa diş fırçalama kombinasyonlarının pek işe yaramayacağı insandır.
itici insandır. gülmesini istemezsiniz.

(bkz: sigara sağlığa zararlıdır)
dis fircalamanin yaygin olmadigi toplumlarda gorulur.
aynı zamanda, dişlerini fırçalamadan uyuyan insandır.
Sigara içenler bilir kullanırsın sararır fircalarsın geçer.
Güzel bir şey değildir ama Erdal Beşikcioğlunun da öyle hatta leonardo dicaprio nun bile öyle . Yani yakışıklı olduğun sürece bir sorun olmaz.
Güzel bir şey değildir ama Erdal Beşikcioğlunun da öyle hatta leonardo dicaprio nun bile öyle . Yani yakışıklı olduğun sürece bir sorun olmaz.
bide dibine girerek konuşanları var, ağzından tartar sıcrayıp yüzünüze gelebilir.
"Acaba benden başka sigara yüzünden dişleri sararmış insan varmı" diye merak eden yazar tarafından sigara içmektem dişleri sararmış insanları öğrenmek amaçlı açılmış başlıktır.