bugün

sigara kullanan ve birbirini tanımayan insanlar arasındaki anlam verilemeyen birliktir. bugün başıma gelmiştir.
sigara içmekte olan arkadaşımla bahçede sohbet ederken yanımıza hiç tanımadığımız bir çift geldi ve "pardon fazla sigaranız var mı acaba?" dedi. bir anlık duraksayan arkadaşımsa "benim de başıma gelebilirdi" diyerek çıkarıp çifte birer sigara uzattı. brotherhood bu olsa gerek diye geçirdim içimden.
otlakçı kardeşliğine meyilli kardeşlik türüdür.
üniversitede bu kardeşliğin sayesinde pek çok sigara sever aynı eve çıkma kararı almıştır.
can alıcı cümlelerden biri de "valla istersen parasını vereyim"dir. o an empatinizin doruk noktasındayken sigarayı hemen uzatırsınız.
uzun zamandır sigarayı bırakmama rağmen karşı konulamaz arzudur efendim.
eğer camel soft ise bu zat-ı şahanenin içtiği bu kardeşlik iyice pekişir. ben misal camel soft gördüğümde birisinde "kardeşiiim" diye sarılasım geliyor.
şöyle bir örnek de mevcuttur tabi:
sigara içen arkadaşla bahçede sohbet ederken tanımadığımız biri gelir ve "ateşiniz var mı" diye sorar. arkadaş çakmağı çıkarınca gelen tanımadık şahsiyetten şu sözler dökülür: "ateşiniz varsa sigaranız da vardır sizin?"
ubeyd korbeyin en sevmediği kardeşliktir.
(bkz: sigarayla savaşanlar derneği)
(bkz: übeyd korbey)