bugün

sigara, alkol, nargile içince adam olduğunu sanan insandan daha hayırlıdır.

Not: Hepsi var bendenizde efendim ama bir marifet değilde nasıl pislik seyler olduğunun farkındayım. ayrıca anlasıldığı üzere içmeyene saygım içenden daha çok.

edit: başlık başa kalmış.
valla sağlıklı insan diyebiliriz.

hiç bir ezikliği yok.

kendim dahil söylüyorum sigara gibi bir naletin bağımlısıyız.
ve bununla asla övünmüyorum.
tebrik edilesi insandır.
sigara alkol ve nargile içmeyi bi bok sanmaktan daha iyi bir davranıştır * *

edit: eksileyen salak sen içiyosan içmeyene ne bok atıyosun
yıllar sonra gelen 2. edit: 2011 itibariyle sigara hariç her ikisinide içmeye başladım sözlük.*
(bkz: buyrun benim)

eziklikle de uzaktan yakından alakası yoktur efendim. çevremde bu üçünden en az birini kullanan bir sürü insan olmasına, onlarla sık sık aynı ortamda bulunmama rağmen ne alkol almışlığım, ne sigara içmişliğim ne de nargile içmişliğim vardır. gayet de mutluyum şef.
2 dakika koştuğunda nefesi götten almayan insandır.
(bkz: özenti ergen)
(bkz: ortaokul tuvaletinde sigara içmek)*
lisede üst sınıftaki abisinden ablasından görüp karizmatiklik öğesi sandığı bir şeyi içme ihtiyacı hissetmemiş, içmeyenleri ezik sanıp okul tuvaletlerinde bi dal sigara içmek için ters taklalar atmamış; böylece hayatı boyunca maddi manevi zarara uğramayacak olan normal insandır. özellikle de sigara konusunda. içenden ne bir fazlası ne bir eksiği vardır insandır işte.
ezik değil aksine temiz yaşayan bir insandır. ama nargile yi en azından bir tatsın tadına baksın derim * *
büyük bir keyiften mahrum kalmıs olabilir ama bu onu neden ezik yapmıştır bilinmez.
(bkz: cesaretin varsa gel vur bekliyorum)

(bkz: troll lere taviz vermiyoruz kampanyası)
yakın gelecekte sayılarının artmasını umduğumuz insanlardır.
eziklik bir süre sonra sigara ve içkinin zararları ortaya çıkınca olur.
takdir edilesi insandır. özenti değildir. alkol,cigara içip kızlara artislik yapacağına,kendi sağlığını düşünen insandır. misal ben gerizekalı 5 sene önce hatun tavlamak için sigaraya başlamıştım. iyi bok ettim. aklım başıma şimdi şimdi geldi de bırakamıyoruz meredi amk.
vakti zamanında sigara, alkol ve nargile içmiş sonrasında içmemeye karar vermiş biri olarak kabul edilirse benim. ister eziklik de ister süt çocukluğu senin küçük beyninin yargılarına göre hareket edemem. O halimi de biliyorum şimdiki halimide.