bugün

pkk'nın 11 temmuz'da ateşkesi bozması ve suruç patlamasından sonra iki polisimizi şehit etmesidir.
seçimi kazanamayıp başkanlık sitemi gelmeyince ne yapsınlar efendim.

tek çözüm savaş çıkarmak, ülkenin huzurunu bozmak olacaktır.

başarılı da oldular.

yapılan havalimanları, trt kürdi falan giren bize girdi amk!
Benim öyle stratejik bilgim yok, öyle siyasal Bilimler de okumadım deli gibi ama bunun sebebi yeni seçimle gelecek karışık ortam ve bölgenin doğal şartları olabilir. Bölgenin doğal şartları diyorum çünkü bu orospu çocuklarının inlerine girmelerine az kaldı.

Müzakere dersin açılım dersin itler yola patlayıcı döşer kilolarca haberin olmaz. Sonra devletin bekası dersin, kararlılık dersin..
böyle planlandığı için. hdp barajı geçtiği için suruç olayına kadar sarktı, hdp barajı geçemese olaylar derhâl başlayacaktı. iki yıl boyunca yığınak yapmak ne demek? fakat işler biraz ters gitti. örgütün hesabına göre akp yine tek başına iktidar olacak ve bu asfaltın altındaki bombalar sayesinde ebediyete gömülecekti. gel gör erken seçim kapıda.
biz olmazsak böyle olur demeye getiriyorlar...
Adamlar meclise 80 tane vekili ellerini kollarını sallaya sallaya soktular. Zaten istedikleri yıllardır bu değil miydi? Doğuda koyulan mayınlara kim izin veriyor sanıyorsunuz? Şu saatten sonra da bizi kimse durduramaz diye düşünüp saldırıyorlar işte.
Sandıktan koalisyon çıkması neticesinde çözüm sürecinin rafa kaldırılacağının ayan beyan ortaya çıkmasıdır.

Muhalefet sadece kendi siyasi kimliklerinden taviz vermemeye çabalamış ve de ölen insanların sebebi olmuştur.

Hdp de kendisinden beklenen yaklaşımı gösterememiştir.

Hepinizden nefret ediyorum.
kanlı oy kampanyasıdır.

akp tek başına iktidar olamadığı için, halkı tehdit ederek oy toplama yöntemleridir.

akp iktidar olunca 2 kasım sabahı her şey normale mi dönecek?
yine canı allah a emanet mehmetçikler, savaş olmadan şehit olmaya devam edecek.
400 faşisti bir şerefsizdir.
ak partinin tekrar tek parti olmasının anlaşılmasındandır. orospu çocukları kudurdu.