bugün

ciddi ciddi internette ki anketleri yoklayıp 4.parti olarak görüp 'bir oyda benden' diyecek yazarlardır.
(bkz: 404 not found)
Komutanlığının yüzde 10 U kadar liderlik yapsın yeter diyecek yazarlardır.
akpnin ekmeğine yağ sürmek değil tam tersi akpyi yıkmak için hepar a oy verecek yazarlardır. akp ne mhpnin ne de kürtçü chp'nin arttıracağı 1-2 puanlık oyla yıkılmaz. ancak meclise 4. parti olarak hepar girdiğinde akp en az 90-100 milletvekili kaybedip tek başına iktidar hayali suya düşecektir. hepar'ın şuan 4-5 milyon arası oy potansiyeli vardır ki bu değerdeki bir oy da meclise girmesine yetecektir.
idam cezasının geri gelmesini isteyen, ülkesini seven gerçek bir vatanseverin iktidara gelmesini isteyen, buna karşın barajı geçme umudu olmadığını da bilen, yine de düşüncesini, değer yargılarını savunmaktan geri kalmayan, bu ülkede biz de varız diyen seçmenlerdir.
özellikle genç kesimden oy alacaktır.
(bkz: ben)sorun ?
(#10900449) .
vatanını seven, kürt sorunundan bıkmış ve türk olmanın nerdeyse suç sayıldığını bilen yazarlardır.
(bkz: helal olsun)
hepar iyidir hoştur da akp ye iktidârı eliyle verecek olan partidir. çünkü chp nin oylarını bölecektir. ee dolayısıyla ... *
hala chp'yi milli atatürkçü parti sananlar var internet ortamında bile herifler zır cahil. bu yazarlar boşuna uğraşıyor bence.
verdiği vaatlerle "milletin gözünde" içi boş gözüken şeyler söyleyen ve seçime girdiğinde en fazla yüzde 1,5 gibi bir oy alacağını düşündüğüm bir partiye oy verecek yazarlardır.
heparti, mhp üzerinden oy tavlamaya çalışıyor ama akp'nin ülkeyi parça pinçik ettiğini nedense doğru dürüst dile getirmiyor bile. halbuki tam tersi olması gerekir. ayrıca bütün paşaların içerideyken osman paşanın hala dışarıda olması bana garip geliyor. yani kısacası hepar akp'nin ekmeğine yağ sürmekten başka birşey yapmıyor, yapmazda..
liboş yazarlar taraf değiştirlerse olabilir.
Anlık karar veren yazarlardır muhtemelen. Çünkü paşa gelir gaza yıkarım lan ben bu dağları der birileri de çıkar işte yıllardır aradığımız adam bu der ve verir oyunu . Ama önemli bir şey olmaz en fazla oyu yanar.
ilginç bir şeydir.

(bkz: hepar ne lan)
sıradan bir sıra partisi olması ile boşa gidecek oylar demektir.

not: izmir'de chp nin ve mhp nin büyük bir oyunu alacağı kesindir bunuda söylemek gerek.

söylemezsek atatürk dilimizi keser.
duygusal ve hayalperest yazarlardır.
ben ve benim gibi kemalist, vatanseverlerdir...
Eğer kendinize çok güveniyorsanız, %1 oy bile alamazsınız diyorsanız neden hak ve eşitlik partisi'nin 187 bin kişilik feysbuk sayfasında duvarda "yapmayın etmeyin, bu seferlik chp'ye & mhp'ye oy verin. Daha da tanınınca oy verirsiniz hepar'a" diye yalvarıyorsunuz kardeş?
Yaşasın kemalizm!
Yaşasın osman pamukoğlu!
Yaşasın hepar!
şahsımdır.
osman pamukoğlu nun askeri başarılarına güvenen yazarlardır. ben de partiyi ilk kurduğunda heveslenmiştim ama çıktığı bir konuşmada - yi aldı benden şimdilik baraj sorunu çekeceğini düşündüğüm için oy vermem ama meclise girsin isterim tabii ki.
biz her yerdeyiz...
Komşunuz olabiliriz...
Her gün yemek yediğiniz lokantadaki komi...
Bindiğiniz taksinin şoförü...
Patronunuz...
Çırağınız...
En yakın arkadaşınız...
Sözlükteki yazarlar...
Starbucks'a yumurta atıp kaçan o genç...

Biz her yerdeyiz...
Halk tipi örgütlenmenin 2.si, 2. Kurtuluş mücadelesini başlatıyoruz!
Pkk'lılar, emperyalistler, islamcı şakirtler kötüleyedursun bizi.
Biz demokratikliği sikip atan o barajı geçmek için değil, bir olmak için geliyoruz.
Yaşasın vatan, yaşasın türk milleti!
başı dik devlet onurlu millet! bedeli ne ise öderiz diyenlerdensen..
türkiye türklerindir diyorsan..
ab ve abd köleliğine dur demek istiyorsan..
kürtçülere, şeriatçılara mustafa kemal'in askerleriyiz diyorsan..
chp'nin atatürkçü olmadığının, mhp'nin ise köhnemiş olduğunun farkındaysan..
yaşasın vatan, yaşasın türk milleti diyebiliyorsan..
"ne mutlu türküm diyene" demenin bile tartışılmasından rahatsız oluyorsan..
mecliste osman pamukoğlu'nun olduğunu bilen kürtlerin yüzündeki korkuyu görmek istiyorsan..
insanların üç kuruş para ve iki lokma ekmek için didinip durmasını istemiyorsan..
ikinci milli mücadele için hazırız diyorsan..
ve osman pamukoğlu'nun siyaseti sadece vatan aşkıyla yaptığını biliyorsan..
sen de heparlısın, anadolu kartalısın.

bizdensin.
nasyonel sosyalist türk işçi partisine oy verecek ırkçı yazarlardır. acınacak haldedirler. sene 2011 aq 1940 lar olsa yer de bugün zor be hacı!

e-dit: ne çok faşo varmış.
göğsümü gere gere,gururla içinde bulunduğum gruptur.