bugün

Bu da başka bir âlemde hay allahım ya hahahahahahah.
(bkz: jaimelannister) ı benden kıskanıyor ağlayarak günlüğüne yazabilir, yazık. ya da ağlayacak bı omuz arıyorsan adresi biliyorsun sezenist.
Kendisi bizim için çok değerli bir insandır.
Hissettiklerini, o ince düşüncelerini saklamasa, yazsa hepimiz ağlarız ve düşüncelerimizden utanırız.
Gelmeyin üzerine ponçiğimin.
Sözlükten kız düşürmek için feminist takılan erik gibi kız.evet
Hayır ciddi ciddi cevap vereyim diyorum ama anlaşılan türkçe yazılan yazılarımı bile anlamıyorlar...

Yukardaki de şey demiş "itiraf eden" hahahahaahahah devlet sırrıydı benim kürt olmam djdjfvfjfkfk
Tipik oç linçi yiyor kardeşim. Bunların gözünde türkler dışında herkes terörist bu amk andavalları eğitilmez. Allah bizi bunlarla sınıyor işte. Canını sıkmaması gereken yazar.
Tipik oç linçi yiyor kardeşim. Bunların gözünde türkler dışında herkes terörist bu amk andavalları eğitilmez. Allah bizi bunlarla sınıyor işte. Canını sıkmaması gereken yazar.
Sen kutuptaki yazarmısın bende ordanım. Orda da senin adında bir yazar var.
Sen kutuptaki yazarmısın bende ordanım. Orda da senin adında bir yazar var.
kap kara birşey dir o .

negatif enerji yumağı olmuştur .
kürt olduğunu uluorta itiraf etmiş. aman yarebbi, bu bir skandal!

yirimmm.
Bak yine gelmiş bu değişik, ağlıyor.
Keşke bundy bin kırık kalbi yerine kırık kafası olsaydın.
Feminazi den başka birşey değildir ama ücreti makulünde sahip olabilirsiniz.
görsel
görsel
Bir feminazi aklınca bizden üstün bak reisi ikna ettim tasmayı hazırlamış 3. Sensin.
görsel
(bkz: nick koymayi unuttum)

Kudurdu bu iyice tasmayı hazırda tutun..
Çaylak olunca entry girmek için hesabımı isteyen yazar, yazık.

görsel
sağolsun erkek kankam ekonovich verdi hesabını. buradan yazıyorum. evet
(#42336966)seni muhattap alırsa harbiden seviyesiz biridir.
Kendisi bir tıktok kullanıcısı

Cidden senin adına üzülüyorum..

görsel
Baskılara dayanamayıp çok eğlendiği tiktoku silmiş yazardır...vizyonlu olmak benim kaderimmiş.
Size ne arkadaşlar kankalar arası yaptığım yarışta yarışı kazanan kişi o ve bu unvanı almaya hak kazandı.
Ayrıca kendisi (bkz: uykulupanda) olur.
(bkz: çaylak olsa da yarılarak gülsek denilen yazarlar)
12. nesil çaylak yine kime hakaret ettinde ne yaptın da çaylak oldun.*
iyi ki doğdun bebeğim. Bu hayattaki en güzel şansım olabilirsin seninle böyle olmak sanırım tanrının bana bı hediyesi, valla şımar diye söylemiyorum şımarma ama seni çok seviyoreeeee. Yakın bi zamanda yüzyüze görüşmek üzere mutlu kal, Yeni yaşın güzellikler getirsin.
güncel Önemli Başlıklar