bugün

'köpek olmak isterim'

sezen aksu açıkhava tiyatrosu'ndaki konserinde bulunduğu ilginç açıklamadır.

sezen aksu'nun önceki akşam açıkhava tiyatrosu'ndaki konserlerinde "sevilmek, bunun onaylanmasını istemek. hayvanlarda ve insanlarda farklıdır. ben köpek olmak, kuyruğumu sallayınca ne demek istediğimi anlatmak isterdim. artık sevilmek isteyince kuyruk sallamak istiyorum. anlarsa anlar, anlamazsa onun hıyarlığı olacak" dedi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25281446
(bkz: kokain kafası)
(bkz: havlayan köpek ısırmaz)
cesurca bir istek. lakin köpek olmak için illa ki köpek şeklinde olmak gerekmez. hayat zaten belirlemiştir kişinin konumunu.

bir kaç aleyhte laf edersin türkiye için, 200-300 gram kokain kapıda. kim ister illa ki fifi gibi ya da ispanyol couger gibi görünmeyi.
istemesine gerek yok isteyerek ve bilerek olmustu evveliyatinda.
referandumda, "hayır" diyenler için kopardığı yaygara ile insan bile olamadığını kanıtlamışken, köpek gibi sadık bir hayvan olmak istemesi tuhaf. sevgi açlığını da hakkındaki yandaş yalaka gazete yazıları ve kürtlerin kürtçe tezahüratları ile gideriversin bir zahmet.
pkk bayrağı altında şarkı söylerken zaten olmak istediği o şeyden olmuştu kendisi, fazla kasmasına gerek yok. eğer kendisini bir köpek olarak sevmemizi istiyorsa severiz, ama bir insan olarak sevmemizi beklemesin.