bugün

Haydarpasa ATL eski müdür yardımcılarından. Orada okuyanalar bilir. Kişilikli hocalardan biriydi. ihraç edilerek meslekten uzaklaştırılması ayrıca üzdü.

Facebook hesabından yaptığı açıklama şu şekilde

--spoiler--

Değerli Dostlar
02 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan 672 sayılı KHK ile 24 yıl ( 8 yıl Öğrt, 7 yıl Müd.Yard., 9 yıl Müdür) hizmette bulunduğum Milli Eğitim Bakanlığın daki görevimden açığa alınmadan ve herhangi bir soruşturma yapılmadan ihraç edildim.
24 yıllık görevimde kimseyi ötekileştirmeden her görüşten insanla uyum içinde çalıştım ve bu sürede amirlerim tarafından 6 Teşekkür, 7 Takdir, 1 Aylıkla Ödül, 4 Başarı, 1 Üstün Başarı ve 1 Ödül Belgesi verildi.
24 yıllık sürede çalıştığım her okulda işimi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ettim. Son görev yaptığım Ümraniye de 2 yılda okulun geldiği seviye tüm öğretmen arkadaşlar ve hakşinas ilçe müdürümüzün malumudur.
Devletime paralel, yamuk veya başka bir geometrik şekilde çalışma içinde olmadım, herhangi bir Terör ve Darbe faliyetinin içinde de, bulunmadım. Allah tüm terör örgütlerinin, Darbe yapanların ve Darbe yaptıranların belasını versin. Darbe bahane edilerek olaylarla ilgisi olmayan masum insanların yıllarını verdiği mesleğinden atılmasınıda vicdanlı arkadaşların temiz vicdanlarına havale ediyorum.
Görev yaptığım kurumlarda bilmeden üzdüğüm ve kırdığım arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum.
Telefonla güzel dilek ve temennilerini ileten değerli dostlarıma da çok teşekkür ederim. Onları da hiç bir zaman unutmayacağım.
Görevden alınan tüm arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum.
Hoşçakalın.

--spoiler--