bugün

erkekler tarafından anlaşılması zor bir belirtmedir. bayan kişinin senle de sensiz de olmuyor deme biçimidir.
seversin.. sevdiğinin yüzüne baktığında için titrer. onun gözlerini görmeden nasıl yaşarım , diye düşünürsün. onu senden bile sakınırsın. bir saniyeniz ayrı geçmesin istersin. yüreğinde ne kadar ayrıntı varsa çıkartırsın , onu dorukta sevebilmek için. neden sorusunun cevabı basittir aslında : seviyorsundur.
ve hoşlanmak.. nasıl bir yanılgıdır ki hoşlanmakla sevmek bir tutulabilir. ya da sevmek hoşlanmak kadar basit algılanabilir. hoşlanmak sevmenin temelidir bazen , bazen de gelip geçen bir his.. ama dün seviyordun , bugün seviyorsun , yarın da seveceksin hiç sevmemiş gibi..
sen cepte * dur, ben bırılerını bulamassam sevebılırım de senı yı soylemenın kapalı seklıdır..
ya şimdi sen çevremdeki en düzgün adamsın, senin yanındayken mutlu ve huzurlu hissediyorum, iyisin, safsın, salaksın, aşıksın
da
tipsizsin artı bmw yok sende
şimdi ben seni iyice bi şutlasam canımın en sıkkın olduğu anlarda en kötü zamanlarımda iki eli kanda olsa uçarak olay mahaline intikal edecek başa biri yok
ama yok seni seviyorum istiyorum desem
bu sefer ben senin isteklerine cevap veremiycem, bana karınmışım gibi davranmanı istemiyorum demenin kızcasıdır..
sevginin şiddetini ölçebilen, hislerini sınıflandırabilen, ilişkilerini aşama aşama, şematik olarak yaşayabilen, yüce zatlar için sorun olmayan bi durum, bi faz'dan öbür faz'a noluyo da oluyo geçiliyo onu biz ölümlüler bilemeyiz artık
(bkz: hoşlantı)
(bkz: sevmek)
(bkz: içi boşaltılan sözcükler)
erkeklere söylendiğinde saçma tepkilerle karşılık alan fakat durumu yansıtan cümledir
aşık olmak ayrı bir şeydir sevmek ayrı bir şey hoşlanmak ayrı bir şey
sorunsal olarak addedilmemesi gereken şey. sevmek bir surectir, bi insan karsisindakinden hoslanabilir ama gercekten sevebilmesi icin daha cok zamana, paylasima ihtiyaci olabilir.
(bkz: ikileme sorunsal deme sorunsalı)
(bkz: #104499)
ayrıca bugüne kadar sadece kızlarda rastladığım bir durumdur. zaman içinde gideceği iki yol vardır. ya kendinizle başbaşa kalırsınız ya da karşı tarafı etkilyerek yeni bir ilişkinin temelini atarsınız. ikincinin olması herkes adına temennimizdir.
"istemez yan cebime koy. sevgilisiz kalırsam eğer yan cebimden çıkarır kullanırım ta ki yenisini bulana kadar" anlamına gelen cümle. anlaşılması zordur. birine ya aşıksındır ya da değilsindir. ya seversin ya da hiçbirşey hissetmezsin. hemcinslerimin* sık sık kullandığı terimdir ayrıca.