bugün

tamamen yaşanmak ve görmekle hissedilmekle anlaşılabilecek bir olaydır.

ya şimdi düşünülecek olursa zaten yukarıda allah var doğrudur yani birbirimizi kınamayıp kabul edelim en iyisi!, hani kim diyebilir ki fakirin evindeki düzlem bir sevişme jakuzinin içinde elde viski ile sevişmeden iyidir diye öyle değil mi doğru söyleyin?,

yada kim der ki fantezisiz sevişmenin don çorapla iş pişirmenin araba içinde çırılçıplak klima eşliğinde sevişmekten güzel olduğunu sorarım size elinizi vicdanınıza koyun d adeyin yani şimdi cevabını öyle ya haksız mıyım?,

yav zaten sen kimsin ki bir kere sevişiyorsun?, paran kaç tl var da bu kadar rahatsın da seks yapıyorsun be abicim ya?, bırakın ya bu işleri vala bila he!, sen git de önce şu aç karnınla karını doyur da sonra onu doyur da bilmem ne yalan mı?.

velhasıl işte neyse ne fakirler sevişince bir halta yaramıyor zaten bilmiyorlarda adam gibi sevişmeyi filan bokunu çıkartıyorlar. sonrada 3 5 çocuk oluyor ya oraya hiç girmek istemiyorum bana ne zaten devlet var bakan var çok da umurumdaydı.
(bkz: ibneliğin daha çok zenginlere yakışması)
aksine efendim fakirlere yakışır ve yaraşır. keza onların sevişmeleri buram buram para değil aşk kokar.
doğrudur. para var gül gibi alet adevatlarla çakışırlar. fakir olsan çekyatta ki sevişme ne kadar müthiş olabilir ki? zengin sikişi her zaman başka.
Para varsa fantazi vardır arkadaş, ben onu bunu bilmem.
bunca yüzeysellik anca zengine yakışır, fakir adam sever. hem de aslan gibi.
ne yani limuzin içinde eğninde röpteşambırla mı sevişiyorlar. bir elinde de golf sopası.bir elinde şarap kadehi.
bilmeyenler için bir edit: eğin; üst baş kıyafet demek.
anasının babasının kendisini ne şekilde dünyaya getirdiğini sorgulamak lazım. Çok zenginlerdi sex partisinden mi dünyaya geldi acebö ?
(bkz: american psycho)
(bkz: patrick bateman)
döndü ve bütün şehvetiyle gözlerinin içine baktı''fakirdir yatakta iyi çalışır nihayetinde'' dedi.''iç geçirerek'' zengin kadın soluğunun bittiği yerdeki fakir erkeğe...