bugün

o anda sex yapmak istemeyen kızın, konu dışında fikirler üretirken(genelde ileriye dönük olur)erkeğe tespitlerini doğrulatmak amacıyla erkeğine sorduğu sorudur.....
cevabı sonrada verilebilecek olan ama verilecek cevabın bir dahaki sevişmede de aynı olması olayıdır.
-"aşkım beni seviyor musun?"
-"yaw şimdi nerden çıktı bu soru allasen"
dişi bireylerin acaba benim ile sadece yatakta birlikte olmak için mi takılıyor yoksa gerçekten seviyor mu düşüncesini doğrulatmak için sorduğu sorudur. Cevap olarak, eğer kızımız ecnebi ise "of course baby! You are my source of life" diyerek işe devam edilir.
şöyle gelişmesi muhtemel durumdur.
(-)kız (+)erkek
-beni seviyor musun?
+aşkım şöyle yatar mısın?
-beni seviyor musun?
+aşkım pozisyon değiştirelim
-beni seviyor musun?
+sonunda boşaldım
-beni seviyormusun?
+la bi siktir git ne sevecem seni.
gerçekten aşık olan fakat üzerindeki toplum baskısından kurtulamayan kızın sorusudur.
Cevap belki mühim değildir gerçekten o an sadece tedirginlik belirtisidir bu. Karşısında ki anlasın diye. Onu rahatlatsın diye. Eğer gerçekten o an'a gelindiyse biliyordur cevabı kız. Tamamen kadınların olağan güven isteklerinden ileri gelir. Ha bunu anlayan erkek var mıdır bilinmez.. Erkekler o anlarda tamamen olaya adapte olduklarından düşünme yetilerini kaybederler. Kadınlar ise her an uyanık her an her şeyi düşünmek zorundadırlar. Sevişmek kadar güzel bir eylemin bile içine eden toplum gerçeğidir bu da!
-beni seviyor musun?
+yok canım şu an s*k*yorum.
türk kızlarina özgü soru kipi.
kritik soru.
futboldaki karşılığı;

hazırlık paslarıdır.
birazdan zikicem ya zaten.
bence bu soru sevişmeyle alakalı değildir her hatun kişi tabi olumlu olmak şartıyla bu soruya bir cevap bekler mutlaka bilir ama tekrar tekrar duymak ister ama eğer sevişme öncesinde ya da esnasında soruyorsa bu soruyu yazık yavrucum romantizm peşindedir ama er kişi asla bunu anlamaz evet der ve işine devam eder.
elektrik devrelerindeki anahtara benzer.
cevabı asla "sevmiyorum" olmayacak sorudur.
eğer sorunun muhatabı erkekse, cevabı anında "evet" olacak sorudur ve muhtemelen bu cevap beyin ya da kalpten değil, bacak arası bir yerlerden çıkıp gelir.

şimdi kızlar biraz kızabilir ama ne yapalım gerçekçi olmak lazım, siz de yanlış zamanlarda yanlış sorular sormayın.
Her şekil gerginliğe sebep olacak durumdur.Söylersin ne kadar der , söylemezsin sen beni sevmiyorsun der.
Konuşmasına fırsat vermemek gerekir bu durumda partnerin.
genellikle kızın sorduğu sorudur. güven almak için gerekendir.
ah kızım ağızdan çıkan söz, senet değil ki neyine güvenirsin...
cevabı skoru değiştiriyorsa her türlü yalanın mübah olduğu sorudur. yok değişmiyorsa zaten seviyorsundur.
Sevismeye baslanmasi icin cevabi evet olacak sorudur.
mod medyan yöntemiyle, gayet de cevabı verilebilecek sorudur.
çoğu erkek sevişmeden önce karşılaşır bu soruyla ve cevap nettir. "tabi aşkım, seni çok seviyorum".
(bkz: he de geç)
"ya ben sikmek neyse evet aşkım."
bu şarkının sözleri aklına gelmiştir:

Aşkın en deli zor günü
Terk edip beni yarım bıraktın
Boşuna boşuna, boşuboşuna
Kolumu kanadımı kırdıN ama
Tüm havanın içine eden sorudur.
- beni seviyor musun aşkım?
- hıı hıı hadi çıkar şu sütyeni de.(içinden: hay amk sırası mı şimdi?)
- ama bişey soruyorum düzgün cevap ver.
- seviyoruz dedik ya 10 bin kere
- ben bidaha duymak istiyorum
- hıı hıı çok seviyorum canım. (oldumu verecenmi artık?)
- bunu içten söylüyosun di mi aşkım?
- ebenin...
evlenip yıllar sonra sevişmelerden bir sevişme başında kadın sorar;
doğalgazı yatırdın mı,
elektrik faturası da mı geçti ne?
yarın pazar parası bırakırsın di mi?

sonuçta sevişmelerin başındaki her soru erkeğe kahırdır.