bugün

geçen yine hatunun ağzına yastık basıyorum...

durun lan tamam, gerçekçi olacağım, söz.
bir kere benim böyle bir sorunum olmuyor. arada bir hızlanınca, cuk cuk cuk diye bir ses çıkıyor o kadar. o da şey yani, tükürükle yapınca oluyor. sabunla bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

o zaman bu başlığı niye açıyorsun be hey yarrak hasan? diye soranlar olacaktır. vallaha sözlüğe geldiğimden beri -ki yazar olmadan önce de görürdüm- baktım, hep bir sevişmek, hep bir sikişmek, sokuşmak. maşallah dedim, imrendim, domalarak gıpta ettim. sözlük yazarlarının %98'inin düzenli bir seks hayatı var. gözümüz yok, allah daha çok versin. tuttuğunuzu doggy etsin, misyoneriniz önünüzde, 69'unuz ardınızda, sikişmekten geberin inşallah.

ama yani, uzayan çük bizden yana. bugün size, yarın bize canlar. bizim de bir faydamız olsun diye düşünüp bu başlığı açtım.
genç, şehvetli, ateşli, sikişken, kuduruk insanlarsınız sonuçta, bazı konularda yardım almanız gerekebilir. özellikle de bu, komşulara ses gitmesi konusunda.

şimdi burda iş daha çok erkeklere düşüyor, zira genelde ses çıkaranlar kadınlardır. xhamster'da falan bakıyorum, hep kadınlar bağırıyor. yine sözlükten öğrendiğim bir şeye göre de, kadınlar erkeklerden bilmem kaç kat daha fazla zevk alıyormuş, doğru mu? -inşallah- -pussy canını senin-
hal böyle olunca, zevkten çılgın atan hatunları dizginlemek de erkeklere düşüyor tabii.

valla ben bu konuda çok tecrübeli olmadığımdan, pek faydalı olamayabilirim size ama elimden geleni yapacağım yine de. zaten konu itibariyle en tecrübeli, en yetkili uzvum, elimdir. avcum nasırdır benim, yerim hasırdır benim, yıllarca elimi siktim, kısmetim kısırdır benim. -ali ekber'in 'odam seks geçirmiyor' adlı eserinden-

lan tamam çok geyik yaptık, tamam valla söylüyorum, not alın.

*öncelikle sevişecek bir partner bulun // =) //
*sonralıkla ev lazım, mümkünse başbaşa kalabileceğiniz bir ev ayarlayın
*en önemli madde. şayet erkekseniz, hatun kişiyi ikna etmeniz gerekecek. heh işte siz ikna ettiğinizde gelin, ben size söyleyeceğim geri kalanı.

ehehe, yaşasın kötülük!
hayali cihana değer tarzında yaklaşım.
televizyonun sesini açmak.
sesin oradan buradan duyulmadığı bir eve taşınıp orada doya doya, sabahlara kadar delilerce sevişmek.
duvarlara yumurta kolisi yerleştirmek. hem iyi bir dizayn hem de ses gitmesini engeller.

(bkz: yumurta kolisi ses yalıtımı)
elinize fazla sabun sürmeyin ya da şişme kadını fazla şişirmeyin.
görsel seks shoptan böyle birşey edinmek çözüm olabilir.
(bkz: sexinci nesil yazar)
--spoiler--
geçen yine hatunun ağzına yastık basıyorum
--spoiler--

yavaş lan patlatıcan.

(bkz: şişme hatun)
ben hiç sevişmedim lan. ama bir arkadaş anlattı, şimdi hapiste.

dobik, çirkin, ucube bi hatun bulmuştu (belki de cenifır anistındır da ulaşamadığımız ciğere mundar diyoruzdur). tek sorun çok ses çıkarmasıydı. hatunun yüzüne yastık bastırmayı tek çare olarak gördü. gördü de taksiren adam öldürmekten bi dünya ceza aldı.

yastık bu derde deva arkadaşlar ama lütfen ayarı kaçırmayalım. kolaylıklar.
kadının sesini kıs.
http://www.sesyalitimi.net/
Yapılmaması gerekenlerdir. koyverin gitsin gençler.
müzik acmak.
çatıda sevişmek olabilir. aha bak biri düşünmüş öyle. sevgiliyle evin çatısında sevişmek