bugün

Kıvanç, Kenan maskesi takanları duydum da Atatürk maskesini ilk defa duydum. Ohannes.
Bu gördüğüm ne mk.şakami?
ata'yı putlaştırmak,

gölgesi, maskesi arkasına sığınıp türlü ahlaksızlığı,

hainliği, omurgasızlığı, satılmışlığı icra etmek yeni değil ki

1938'den beri yaşıyoruz..
Tam 6 dakikadır düşünüyorum

" Bu gerçekten gerçek olabilir mi??"
(bkz: gerçek kemalizm bu değil)
(bkz: atatürk ve strapon içeren fotoğraf)
.. diye hayal kurdu akit..
bunlar atatürkçüyse ben atatürkçü falan değilim kusura bakmayın lütfen.
bu şekilde prim yapmaya, aklınca karalama yapmaya çalışan zavallı , sandığımızdan da zavallısın.

Not; zavallı kelimesi ağır mı geldi ? Saygısız’ı da barındırdığı için onu seçtim. Bilirsiniz anlamını.
Türbanlı laik kadın fantazisidir.
Derhal atatürk ü koruma kanunu devreye girip bu hadsiz kadın cezalandırılmalı. Ne demek atatürk beni şeyapıyor? Utandım.
atatürk e saygısızlıktır, tepkisiz kalabileceğimiz bir konu değil.
(bkz: yine geldi tipini siktiğimin)
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
Güldüm amk. Troll olduğu bariz belli de maske çok kötü bir replika amk ona bakıp nasıl zevke gelebiliyor hayret.

Atatürk'ü mezarında ters döndürecek eylem.
sikine de bişi taktı mı diye sorsam mı, sormasam mı?
kendini nasıl tatmin edeceğini iyi bilen kemalist bir kadındır.
boşuna demiyoruz şunu aga..

görsel

Kabataş yalanı gibi, geziciler camide içki içiyordu yalanı gibi basit bir yalandır. Müezzin içki falan içen yok deyince adam tenzil edildi. 0-3 yaş zeka seviyesi ile ak partinin hırsız olmadığına inanmış, fetö mensubu hiç akpli olmadığına kanaat getirmiş birinin bu fotoğrafa inanmaması normal olabilir mi?

Bir imam hatiplinin kafası bu kadar. Konya ovası kadar boş, asansörde yiyişen dayılar kadar iğrenç.
yalnız biliyorsunuz değil mi?
akp iktidardan gittiği gün burada atatürk'e hakaret eden her götveren teker teker ceza alacak.
siz sanıyorsunuzki bu saltanat sürecek sikimiz taşağımıza denk tecavüz edip hakaretler yagıdrıacağız ve dokunan kimse olmayacak.

öyle bir dokunacaklar ki nutuk kitabını tersten arapça okutacaklar.
muhtemelen yunan karısıdır...
Hakiki kemalist eylemi.
Böyle bir şeyi rahatlıkla dillendirebilen canlıya münafık ak it denir.
kemalizm hastalığının ileri derecesinde olan bir kadındır.bildiğiniz beyin ölümü gerçekleşmiştir.
Olmayan kadındır.
Eşini, kızını, hayasızca liderine teklif eden güruh, Atatürk ilkelerini benimsemiş ve hayatına yerleştirmiş grup değildir, dikkatinizi çekerim. Hafızanızı tazeleyin!
Milli ve manevi değerlere saygılı uygar her insan, cinsel hayatına, fantezilerine ya da zırvalarına bu değerleri katmayacak kadar erdemlidir.
erdemin yolu, eğitimden, karakterden ve uygarlıktan geçer, bunu da unutmayın!
gerçek atatürkçülük buysa ben atatürkçü falan değilim, kusura bakmayın.