bugün

cinsi münasebetten anlamayan korkak üstü erkektir.

bu tip birazcık nane molla erkek cinsleri denilen erkekler, o kadın dediği bayan kız sevgilisi beni terk eder aman da aman yavaş olayım yahu! diye düşünürlerken, diğer taraftan da o sevgilim dediği, kadın dediği bayanın onu bir kaç sevişme daha böyle devam ederse kapının önüne koyacağını bilmez enayiler.

neyse beyler ben size yolu açtım öğrettim ve yine öğretici vasfımla konuya yaklaşıp sizleri eğittim ve gururluyum elhamdülillah. artık gerisi size kalmış, sonradan da vay yandı şeyimin ağzı deyip de dolaşmayın etrafım da acımam alırım elinizden anahtarınızı bilmem nerenizi.
kadınına ve erkeğine göre değişir. herkes benim gibi sert sevmez. sonra tokadı yersin sevişme esnasında.
işinin erbabı olmayan sevişme sanatı üzerine daha çok şey öğrenmesi gereken erkektir. allah yaratmış demeyeceksin kanka sevişirken baktın hızını alamadın bacağını sokmaya çalış o derece.
genelde biraz sertlikten hoşlanır bu kadın milleti ama bokunu çıkarmamak kaydıyla sertlikten kasıtta vurma kırma değildir. lafı götünüzden anlamayın sevgili ergenler.
kadının nasıl sevdiğiyle orantılıdır bu mallık kavramı. eger zaten kadının istedigini veriyosa niye mal olsun ki.
ben annemin evine gidiyorumu hiç duymamış erkek kişinin tespitidir. *
nazik, kibar erkektir, seksin bir savaş değil, rahatlama olduğunun farkında olan erkektir.