bugün

oluşan keyif ortamını bir anda bozacak arayan kişiye bin küfür edilmesini sağlayacak andır.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum) -dopdolu bkz-
(bkz: sevişirken gebermek) *
sevişirken kapının çalmasından daha az sinir bozucu andır.
hele birde arayan, bir kampanya hakkında bilgi vermek için filanca bankanın müşteri servisi ise sinir katsayınızı artırıp sevişmede gelinen noktaya ulaşabilmek için yeniden baştan başlamanıza sebep olur ki evlerden uzak.
bakildiginda sevismenin disi karakterinin bozulmasina hatta eylemin sona ermesine yol acabilecek durumdur.
(bkz: bsg dedirten olaylar)
anın tüm şehvetine, konsantrasyonuna, romantizmine inme gibi inecek bir hadisedir.

hatta bazen arayan kişi tahmin edilebiliyorsa ve bu kişi söz gelimi hatunun anne/babası ise, hatuna vicdan muhasebesi de yaptırtacağından büyük olasılıkla birleşmenin içine eden bir durumdur.

bazen de sevgilinizle evde olduğunuzu bilen, lakin şimdi sizle dost geçinen eski sevgilileriniz vardır. sizin ne zaman ne bok yiyeceğinizi çok iyi bilirler. sevişme saatlerinizi, kıl olduğunuz şeyleri vs... bu sebeple sizi sinir etmek ve gecenizi berbat etmek için gece gece sizi ararlar. bu sefer de hatunla aranız bozulacak endişeleri ve arayan kişiye kızgınlıkla sizin siniriniz bozulur.

her halukarda berbat bir durumdur.
cep telefonu melodisinin welcome to hell veya freezing moon'a ayarlanmasıyla sevişmeye faklı bir boyut katılır ve olaylar gelişir...
melodi sağlamsa telaşa mahal yok!
buradan sevişgenlere eye of the tiger salık verilir.

dıp
dııp dııp tıss
dııp dııp tıss

ritme uyun!
tecrübe olmuştur. bidahaki sefere telefonu sessize almak için.
bana paris hilton'u hatırlatıyor. o meşhur videosunda olmuştu bu olay. sevgilisi olacak adam "fag yor foooooooğn" diye isyan etmişti o anda. hak vermiştim çocuğa.
"alo" yerine "ahh ahh ahh" diye cevaplanacak telefonun çalması hadisesidir.
zııırt zıııırt!

- alo!
+ bk bık bık bık. n'apıyorsun?
- sevişiyordum tam, ne dicektin?
+ anlamadım???!!!
- ııı şey, sevgilim, bak öyle değil, şey dicektim aslında...
yataktaki: "sevgilim" mi dedin? sevgilin kim be?!
+ allahın belası herif, arkadan bağıran kadın kim ulan?
- dur bak anlatıyım sevgilim...
ikisi birden: efendim!?
- içses: gaçayım.
sevisme sikliginizla dogru orantilidir. cok sevisgen birinin, sevisme anlarina, telefon calmalarinin girmesi gayet dogaldir. kisi zaten sevisgen oldugundan etkilenmez, ya bosverir, ya da bir yandan sevisip, bir yandan telefonda hisse senedi alip satabilir ya da arkadasina dolma tarifi verebilir.
ayda yilda bir sevisen gariplerimin basina geliyorsa yaziktir. hele ki erkekse, kiyamam vallahi. garibim beklemis beklemis, tam sevisiyor, zir zir telefon, gunah ya.
eğer titreşimdeyse, akla mazallah bilumum sapıklıkları getiren hadisedir.