bugün

en iyi arkadaş olmak onunla. cidden bunu istiyorum. ne bileyim mesela lol başladım bilmiyorum devam eder miyim ama ne bileyim lol atalım cs go oynayalım sonra okeye gidelim. yani bir şeyler paylaşalım ve en güzeli doğal olalım bir birimizin yanında lahmacun yiyelim böyle nasıl desem acılı şalgamı ilk kim bitirir yarışı yapalım. Demek istediğim sevgilim dediğim insan aslında en iyi arkadaşımda olsun. Asıl o zaman o ilişki ilişki olur.
yok ki amınagoyim.
şimdi yapmak isteiyip hayalini kurduğunuz şeylerle ileriki yaşlardayken geçmişten aklınızda kalanlar asla aynı şeyler olmayacak. çünkü beklentileri nefsiniz belirler ama güzel anıları ruhunuz hatırlatır. insan sadece ruhunu besleyen güzel anıların altını çizer. sevdiğiniz kişiyle hayalinizdeki gibi 100 defa sevişebilirsiniz ama sıradan bir anda yaşadığınız anlık bir güzellik kalır aklınızda. sevmek bir ömür sevişmek bir dakika.
Güzel bir bankta koynuma yatırıp yüzünü,saçını okşamak.
Şöyle 1-2 hafta sürecek ege kıyılarından akdeniz kıyılarına doğru uzanan bir motor yolculuğu.
Bu şehirdeki en sevdiğim yolda haftanın en tenha gününde saatlerce yürümek.
görsel

Kaybolur zaman saçlarında..
Beraber kahvaltı yaparken müge anlı izleyip katilin kim olduğu hakkında tartışmak olabilir.
biz mekâna gircek dam arıyoruz, adam bize sevgili diyo..
Cizgili pijamamla mangali yakayim. Bana coban salata yapsin.

Sonra neden yalnizim.
trenle yurtdışı.

sevgili ile değil aslında. yeni tanıştığım biriyle istiyorum.
sevgili olsun da bakarız yapılacaklara.
Seks?
görsel
(img:#1618123)
Bıçak ucunda meyve uzatıp ilişkide seviye atlamak.
Saatlerce oturup bilgisayar karşısında herhangi bir şey yapmak.

Sevgilim Olunca tabi.
(img:#1618127)
Göbekli beyler eqlesin.
piknik yapmak.

banu ve mehmet seviliosnz krdşm.
birlikte evcilik oynamak. doktorculuk da olabilir. ben doktor olurum o hasta ya da hemşire.
Galata kulesinin çevresinde 1 gün geçirmek, akşamında kulenin tepesine çıkmak.
Uyumak, filme gitmek, karda yürümek, vapura binmek,
Denize girmek, dizlerinde kitap okumak, kitap okutmak.
görsel
Durun ya önce bir sevgili yapalım...
Normal şeyler değildir aq.

-işkembe çorbası içmek
-kuru fasulye pilav yemek
-soğanlı tantuni gömmek.
Şöyle birşeyler yaşamadan ölürsem gözüm açık giderim.
görsel
görsel
Şarap içip sohbet etmek. Ardından bir film açıp gecenin ilerleyen saatlerinde sevişmek. Sabah birlikte kahvaltı hazırlamak. Hüzünlendim gençlik yıllarım aklıma geldi.