bugün

Yaz aylarında üstüne dondurma, kış aylarında nutella sürüp yemek.
motosiklet gezilerine çıkmak, kamp yapmak, dizi izlemek, playstationda kapışmak. bunlardan bazılarıdır.
Birlikte camiye gitmek.
ot icip hayal kurmak.
hava topu oynamak.
at yarışı izlemek, veliefendi de. tatlış oluyor. yapacağız çiçeğimle.
şarap eşliğinde çırılçıplak sohbet.
yerine göre değişir.
oturmak. en samimi aktivite.
Sörf yapmak tabiki partneriniz biliyorsa çok eğlencelidir.
iğneada gibi doğanın muhteşem bir köşesini cehenneme çevirmek için yapılması planlanan nükleer santrale hayır protestosunda bulunduktan sonra berrak ve serin karadeniz sularında akşama kadar yüzmek, sonra ıstrancaların mükemmel doğası eşliğinde mangal yapıp sohbet etmek...

Ben teklifimi yaptım, kabulüne arz eyledim.
hiç bilmediğiniz bir yerlere gidip sokaklarında kaybolmak.

favorimdir.
6 7 ay sonunda tükenen Aktivitelerdir. Benim uzun süreli bi sevgilim olamayacak mı dedirtir. Ya o sıkılıyor ya ben.
Camaro s6 kiralayıp pistte istenilen hızda kullanabilmek lüks olsa da paraya kıyıp yapın. Tandem paraşütle atlama da biraz tuzlu ama o an'da değiyor. Son olarak vialand yıllık üyelik alıp bokunu çıkarabilirsiniz.
sinema..
Uzağa tükürmece.
birbirinizin gözlerine bakmak.
birbirinin burnunu temizlemecilik.
Lol oynamak.
laptop'u hdmi girişi ile tv'ye bağlayıp koltuğa uzanmalı, ayakları birlikte uzatmalı, iki sevgilinin de hiç bilmediği iki kişilik bilgisayar oyunları oynanmalı, ninja kaplumbağalar gibi, aşırı zevkli olur'du (herhalde).
Play station oynamak.
(bkz: Gel de madridle bi çakayım sana)
dans etmek, sevişmek, güreşmek, denize girmek velhasılı kelam akla gelen her şey.
Kiraz mevsimi izlemek.
seks.
entry yukarıda.
yumuşak bir yastıkla ağzına burnuna vurmak, poposunu ısırmak. * *