bugün

Sahilde oturmak, mısır yemek, birlikte uzun bi yolculuk yapmak, bisiklet sürmek, belgesel izlemek, işkembe içmek *.
Dipnot: eylemler olmuş.
Harbi sıradan insanlarsiniz , seksten öte gecememissiniz .

Salt seks ise olay sevgiliye ne gerek var lan ?

Biraz hissetmek lazım , bira içmek lazım onunla , kahkaha atmak , sigarani alaca karanlıkta usulca yakması lazım onun , sohbet etmek ondan bundan hatta Cern deki deneyden sürrealist seri katillere kadar ha sonra sarılır , sevişir , saatlerce terlerinizden sırılsıklam olmuş bir halde seks yapabilirsiniz .

Bir sürü hatunla yattım .
lakin 1 tanesi hissetirdi .
Zaten tek sevgilimde oydu .

siz vasifsizliginizdan , fuckbudy olayıyla sevgiliyi karistiriyorsunuz .
inceden yağan yağmurda mümkünse sahil ya da plajda yürüyüş.
Sevgiliyle mutlu ve huzurlu olmak. Bunları size ne veriyorsa artık.
YApılan zamları protesto etmek. Benim eylemden anladığım bu. Evet.
Sevdigin insanla yan yana oturmak bile güzel...
Onu sevmek ve saygı göstermektir en güzel eylem.
Gecenin serinliğinde balkonda şarkınız eşliğinde dans etmek sohbet etmek orda öpüşmeye başlayıp her şeyi bir kenara bırakıp sevişmek.
Deniz kenarında oturup manzarayı seyretmek.
Bi manzaranın karşısında yüzünü avuç içime almak, bir gün kör kalırsam diye parmak uçlarımla yüzünü ezberlemek o an bırak manzarayı izlemeyi manzara bizi izlesin.
görsel
Rakı içip sevişmek.
Aynı anda orgazm yaşamak.
yeşillikler içinde uzanıp gökyüzünü izlemek.
görsel

Konsere gitmek tabii ki.
Şu an balkona halıyı serip üstüne de minderleri atıp sevgiliyle yatmak mesela çok güzel olurdu ama benena..
Köpek gibi bağırtmak harika olurdu ya.
ölesiye sevmekten başka ne olabilir?
Sevgili sevdiğimiz şahsiyetse, sevgiliyle yapılan her eylem en güzeldir.
Kumsalda el ele yurumek.
Denize gitmek burnuma deniz kokusu geldi sabah sabah soğuk sulara bırakmak istiyorum kendimi.
Sabah yanında uyandığında sarılarak uykuya devam etmek olabilirdi.
Bilemedim ki şimdi ne olabilir ki?sevgiliyle? Eylem?
oyun oynamak, kitap okumak, film izlemek el ele farklı yerleri gezip görmek, kahvaltı hazırlamak yada gökyüzünde yıldızları seyretmek. şehirlerde pek yıldız göremiyoruz elbette belki bir doğa gezisinde yapılabilinir. (bkz: ışık kirliliği)

sevdiğinle herşey güzel.
seksdir sanırım. hölölö hölölö abaza hölölölölö.

değil arkadaşım abazalık değil. tek vücut olmak, bir insana yakın olabileceğin kadar yakın olmak.

bunun abazalıkla bir alakası yok.