1. 1.
    salça soslu spagettiyi, çiftimiz karşılıklı olarak ağza alır.
    bir yandan "hüüpp" diye içe çekilirken, bir yandan da karşılıklı olarak yaklaşılır.
    dudaklar birden "cıp!" birleşir.
    bir an için verilen gülme molası kesilir, öpüşme başlar, spagetti yine kalmıştır.
    ... lady fantasy
  2. 2.
    zordur. O salça ağzınıza burnunuza bulaşır. Spagettiyi içinize çek çek bitmez (nasıl bi cümle lan bu). Valla yapanlara tebrikler. Ben sevgilimle pizza bile yiyemiyorum. Tabi sevgilim olmadığı için de olabilir evet.
    1 ... theblackwaltz
  3. 3.
    Eğlencelidir.

Bir de şu ağzımızın kenarı salça olmasa ehehehe
    1 -1 ... sekhmet07
  4. 4.
    (bkz: spaghetti)

eğer ısparta usulü, hamur aşından hallice, türk usulü tereyağlı ve melle kıvamına gelene kadar haşlayıp yiyorsanız tebrikler malatya kıvamında bir ilişkiniz ve yemek anlayışınız var.

malatyalılar yükselmeyin aklıma ilk gelen ili yazdım. bir dahaki sefere de afyonkarahisar yazarım.

ideal spaghettiyi 7 dakikada haşlarım. her gördüğümde aklıma tiksindirici bir şey geldiğinden ötürü de o bağırsak kurdu gibi olan düz spaghettiden almam yassı spaghetti alırım. haşlamadan sonra süzdükten sonra da zeytinyağı dökerim.

haydi size çakma beşamel sos tarifimi de yazayım, yarın bir gün bolivyalı kısmetiniz ile öğrenci evinizde cumartesi akşamı makarna şarap seks şeylerine girişirken güzel bir şeyler yersiniz. hem kadınlar yemek konusunda becerikli adamlara bayılıyorlar... neyse tarifimiz geliyor.

malzemeler

un

süt

az miktarda zeytinyağı

makarna suyu (bu çok önemli)

köri

tuz

karabiber

az miktarda yağı tavamıza döküyoruz. ardından un ekleyip unu çiğliği gidene kadar kavuruyoruz. onu zaten kokusundan anlarsınız çiğliği gittikten sonra süt ekliyoruz. karıştırıyoruz kati suret ile beklemiyoruz. katılaşacaktır doğal olarak ona bağlı olarak ilave süt ekleyebilirsiniz. ardından kıvamı inceltmek adına da bir küçük çorba kasesinde duran haşlama sonrası makarna suyunu ekliyoruz. kıvam size kalmış bir şey inceltip sos kıvamına getirdikten sonra tuz karabiber ve köri ekliyoruz. baharatların miktarı tamamen sizin zevkinize kalmış. ben o sarı tonu yakalayana kadar döküyorum hint baharatlarını da çok severim.

ardından dilerseniz makarna üzerine dökebilirsiniz veya tencerede duran haşlanmış makarnanın içerisine sosu döküp komple karıştırabilirsiniz. afiyet olsun.

bi yöntem daha var. eğer ben hiçbir boktan anlamayan tembel puştun tekiyim diyorsanız unla sütle uğraşmayıp marketten aldığınız krema ve köri ile de bahsettiğim şeyi yapabilirsiniz ama uyarıyorum kremalar çok yağlı ve yemeğin kalitesini düşüren şeyler...
    ... glorfindel06
  5. 5.
    Allahım nasip eyle durumu.
    ... aq47
  6. 6.
    Güzel bir eylem.
    3 ... sekhmet07
  7. 7.
    Sevgili bulunur da spagettiyi kim yapacak?
    ... toni parkers
  8. 8.
    tarkan'ın hüp şarkısından gördüğümüz kadarıyla tek çubuk makarnanın iki ucundan hüpletilmesi şeklinde dudakların da birbirine kavuşması ile sonuçlanabilen eylem. Allam ne yazmaya uğraştıysam videosunu koy geç işte. Biyron;

https://youtu.be/4tLOG4us6zc
    1 ... anla mona rosa ben bir deliyim