bugün

sevgilinin haberi varsa son kez olduğundan bi tercihtir. sevgilinın haberı yokken yapılıyorsa yoruma acıktır
(bkz: sevişerek evlenmek)
(bkz: sevişerek ayrılmak)
(bkz: vur kaç)
(bkz: siktirip gitmek)
(bkz: sikip gitmek)
sevgiliyle sex hayati cok iyi ise, ayrildiktan sonraki birkac haftada da sex yapilir.. Ayrilmayi beyin ister ama bedenler bir türlü kopamaz birbirinden. Temas etmek, hissetmek ister insan. Arzular.
(bkz: 90 artı uzatmalarda atılan gol)
(bkz: zirvede bırakmak)
gerizekalı bir görgüsüzün girdiği başlıktır. başlığı giren görgüsüz kendisince umursamaz sert erkek triplerine giren bir eşcinseldir. eşcinsel olduğunu bu gibi çapkınlık hikayeleri uydurarak gizlemektedir. bu kişinin verdiği tavsiyeleri dinlememek tavsiye edilir. ona neden böyle olduğunu da sormayın çünkü o birine neden ibnesin diye sordu.
ayrılmak lazımsa neden ilişkiye giriyorsun.ilişkiye giriyorsun madem neden ayrılıyorsun dedirtir.
galiba bu ilişkide bir maymun iştahlı vardır.yeni denemeleri daha özgür yapmak istiyordur.
ilerde çocuğun sahibi olarak ortaya çıkmak.
(bkz: biri şunu vursun yerine ben yatıcam)
bir ilişki nasıl başladıysa bitmesinin de doğal olduğunu anlayamayan, özgüvenden yoksun, sevgilisinin ayrılma nedenini kendinde aramayıp nasılsa o terk ediyor demek ki başkası var diye abuk subuk düşünen, aklınca intikam aldığını sanan ezik tiplerin başvuracağı yöntem. evet ilişki bitmeye yakın insan çılgına dönebilir ama böyle bir haysiyetsizliğe gerek yok. he sevgilin de evet son kez seni hissetmek istiyorum derse neyse. Bu da saçma aslında ama yine bir kurtarırı var. Ama zorla, tehditle, kaba kuvvetle bu ne bilader şahin k mısın ? Aklında terkedildikten sonra çevresine "son kez yaptım oğlumm nasıl bağırdı var ya" deyip rahatlayacak.
(bkz: jübile)
(bkz: am uğruna şerefini kaybetmek)
başka bi tanım yok.
"ayrılığımız bari onurlu olsun" diyerek yapılan işlemdir.
eğer son kez olduğunu bilmiyorsan gerçekten acıdır. delirirsin. şu aralar yaşadığım durumdur.
hüzünlü bir vedadır. oldukça samimi bir olay.
son şakasını yaptı.