bugün

sevgililer için ilginç olacağı düşünülen, komik diyaloglar yada sonunda büyük kavgaların çıkacağı eylemdir.*
çok tehlikelidir. eğer kızın yenildiği günler verme potansiyeli düşüyorsa her gün peste yenilmeniz anlamına gelir. yoksa evde tuş çalışmıyordu deyip arkasını dönüp yatacak bir biblonuz olur.
+ aşkım gelde bi eline veriyim.
- ??!
bir sevgiliyle yapılacak o kadar şey varken, yapılan talihsiz aktivite.
birlikte oynanması tavsiye edilen oyunlar
(bkz: guitar hero)
(bkz: rock band) (sanki çok farkı var ya)
(bkz: lego star wars)
(bkz: F E A R) (sevgiliniz korkunca yaşancaklar için)

birlikte oynanması tavsiye edilmeyen oyunlar

(bkz: pes)
(bkz: fifa)
(bkz: tekken)
(bkz: mortal combat)
(bkz: korku oyunu hariç diğer FPS ler)
(bkz: sims) (bu oyunu bence tek kişi falan da oynamayın direk lüzumsuz)
hapse girme sebebi olabilir..
saçmalatmacada son noktadır.
böyle bişi yok ama olabilirde.
pes oynanabilir. hep hayalimdir ama gerçek olamadı çok üzülüyorum.
kız kısmına çok daha iyi bir takım seçtirilerek haksız rekabete yol açacaktır.
sevgili eger pes oynamayi biliyorsa, eglenceli olmanin disinda ciddi kavgalar da dogurabilir.
erkek için erişilmesi zor bir hayaldir. gerçekleşmesi halinde de dadından yinmez hadisedir.
ama hatun da hakkını vererek oynamalı.
Hep özendiğim bir türlü yapamadığım şeydir. Erkekler play station ı da bu erkek işi diyerek bizden esirgemektedirler. (bkz: bir kere oynayayım da gör!)
tartışma ortamı yaratır. gereksizdir.dişi kişi üst üste iki kere kazanınca er kişi bu hazmedemez. kavga çıkar. tripler havada uçuşur. ama yenince de 'bi numaranı görmedik mike' dememek lazımmış onu anladım.
bir kere yapmıştım bunu ben angola'yı almıştım hatun kişisi ise real madrid'i iki maç yaptık ikisini de ben yendim, oyunda centilmeklik olmaz hakkını vereceksin.
pekte tavsiye edilesi aktivite değildir. çorbacıya git daha iyidir.
ayrılmaya yüz tutmuş ilişkidir.
not:sevgiliyle yapılacak o kadar güzel şey varken, oyun oynamak saçmadır.kesin erkek züğürttür.dışarı çıkacak parası yoktur. kızı böyle oyalar.
görsel
Cok zevklidir!

Boga burcu eski sevgilimle yapardik.
cnm yaa nasi ozledim.
(bkz: #20562095)
kızların eline verilince * ya küfür ederler ya mızılarlar bi de buraya gelip övüne övüne anlatırlar ezo team.
hayatta yaşanılması gereken anlardan birisidir.