bugün

tanım: sonradan "keşke yapmasaydım" diyeceğimiz şeyler. yapmayın!

edit: başlığı yaşım biraz küçükken açmışım, şimdi okuyunca yazdığımdan utandım, sildim. aferin!
etraftaki kızları/erkekleri kesmek.
eski sevgiliniz ya da eski takıldığınız biriyle karşılaşmak. ve boş bulunup muhabbete dalmak. 1 hafta sürecek tartışmanın habercisidir.
yanlış isimle hitap etmek..

edit: imla
diğer sevgiliyle sevişmek. *
1 - osurmak,
2 - telefonu sessize almayı unutmak,
3 - tartışmaya sebep olabilecek konu hakkında yorum yapmak.
geğirmeyelim amk!(evet biz erkekler; kızlar genelde "pıssst" yapıyo). bunu yeni tespit ettim. baya bir olumsuz etkisi oluyor.

peşin edit: evet başlığı bilerek hortlattım.
(bkz: zurna dürüm)
(bkz: amuda kalkmak)
onun yanındayken asla annenizle telefonda konuşmayın.

yoksa sevgiliniz kulağını telefona dayar ve annenizin ''o kızı da hiç gözüm tutmadı'' deyişine şahit olur. mazallah.**
ego yapmak
kendini ezdirmek.
dengeyi kurmak gerek.
sıkılmıycan arkadaş sıkılıyosan zaten artık sevgili olmamak lazım.
ona aslında gerçekten prenses olmadığını hissettirmek olabilir. mal mısınız oğlum? bize sahipsiniz işte kesin ayaklarımızı yerden işiniz ne.
Küfür etmek.
Alışverişe gitmektir.

(bkz: dedi ve ekleyemedi)
Osurma, sıçma, başka kadınların bacaklarına bakma hatta kadınlara bakmamaya çalış, sevgiliden sevgiliye de değişir, gel gelelim swingers denilen sapkınlığın yaşanabildiği günümüzde ne yapıp ne yapılamayacağını da ön göremezsin ki
hunharca gülmek.
Böğürmek veya hayvanca kahkaha atmak.
soğuk havalarda gazını eve kadar tutmak.
açık ve net konuşmak.Şifresi çözülen erkekten sıkılırlar.Gizemli ve anlaşılmaz olmak fayda sağlar.Afili konuşun ama manasız olabilir.(bir dost)
o anın büyüsüne kapılıp, size ters gelen isteklerine tamam demeyin.
-cafedeki televizyonda la liga maç özetlerini veren ntv spor'a gözünüzü kaydırmadan sohbete devam edin.
-çorapla yatağa girmeyin.
-servise gelen garson kıza fazla yüz vermeyin. siparişi verin ve susun.
-dvd'de film izleyecekseniz kendi seçtiğiniz filmi değil onun seçtiği filmi izleyin. sıkıldığınızı belli etmeyin, uyuklamayın, film bitince kritiğini yapacak kadar sahnelere hakim olun.
-seviştikten sonra "nasıldım aşkım" diye kesinlikle sormayın. sırtınızı dönüp uyuma gafletine ise hiç girmeyin. saçmalayın ama sırtınızı ona dönmeyin.
-tatilde iken mayosunun üstüne pareo giymesini teklif dahi etmeyin. en iyisi onunla beraber tatile çıkmamak.
Arkadaslarinizin cogunlukta oldugu bir ortama goturdugunuzde onu unutmanizdir.
Tükürerek konuşmak.
Eski sevgililerden bahsetmek.