aşkın büyüklüğüne ve saflığına önemli bir göstergedir.. kalça çukurundan koltuk altına kadar her yerden öpülebilmeli sevilen kadın.. aşk böyle bir şey işte, yapmam denilen her şeyi yaptırabilir..
aşkın iğrençliğine işarettir.
Bunu yaparken hafifce kikirdamasi cok mutlu eder.
serdar ortaç misali "seni her halinle seviyorum, biraz umut biraz acı" demektir. sevgilinin kendine has kokusunu içine çekmek, öpe öpe dudaklarda biriktirmektir.

oyhş. canım çekti.
çok seviyesiz bir ilişkide yapılabilecek eylem, koltuk altı öpülmez, yalanır.
sevgili alman değilse tatlıştır.

(bkz: alman erkeklerinin koltuk altı kılları)
bakımlı bir hanım için hiç de iğrenç olmayan sıra dışı eylem. zaten şöyle oluyor o; siz öpmeye kalktığınız zaman "yaa.. yapmaa.." tatlı-masum bir şekilde cevap alıyorsunuz. hoşuna gidiyor fakat bölge koltuk altı olunca utanıyor. er kişi oranın her daim temiz ve bakımlı olduğunu bildiği için tereddütsüz yaklaşıyor. hafif cilve olacak arkadaşlar. hatun kişidir sonuçta.
(bkz: koltuk altı fetişisti).
huylu, tikli bir hatuna yapılmaması gereken davranışın önde gelenidir.
aslında eski sevgilimin benim üzerimde uygulamak istediği bir fantezi olup benim şahsen o kadar çekici bulmadığım aktivite. Sonuçta koltuk altı, ne bileyim insan tuhaf hisseder, birde öptükten sonra duyacağın vicdan azabı vardır. Erkekseniz uzak durun yani.
sevdiğini kanıtlarcasına bir harekettir.. tadından yinmaz..
öpene de öpülene de hoş bir his verir.
yoğun geçmiş bir günün ardından burun tıkanarak gerçekleştirilmesi gereken eylemdir.
Çok garip birşeydir.
Japon işidir efenim.
yaz aylarında adana'da yapılırsa tuz gölüne girmiş gibi ağzınız burnunuz bembeyaz olur.
Her yerini optuk o kalmisti zaten.
koltuğun engel olabileceği eylem. çok büyük dudaklarınız olacak anca öyle. *