bugün

yaptik en guzelini özenerek,masayi mumlarla çiçeklerle,peceteden yapilmis güllerle donattik kiymetimiz bilindi mi bilinmez.
en keyifli olaydır, tabi karşılıklı olursa daha başka ya da birlikte yapılabilir.
bir (bkz: sevgiliyle yemek yapmak)değildir.
(bkz: benim kocam yapmaz)
Romantikligi ust duzeye çıkaracak davranistir.
sevgilim bana yemek değil de tatlı yapsa daha çok hoşuma gider lan. anamın tarhana çorbasını, zeytinyağlı sarmasını, su böreğini yapmayacaksa sadece bana tatlı yapsın o sevgili. yemeği geçiştirir pizza söyleriz falan ama tatlı önemli.
Her turlu surtuşmeye neden olan ve isbitince aradaki baglari guclendiren bir eylem.
birlikte sabah kahvaltısında jambon ve yumurta hazırlarken hınzır bir şekilde krem şanti ile işin fanteziye dönüşmeasdfg şaka şaka sağolsun üst kattaki ablanın verdiği torbadaki eti yalnız başıma yağda kavurdum, onu yiyom amk.

güzel bir eylemdir.
ilk kez yapılıyorsa dünyanın en stresli ama keyifli işidir.
Pompaya bir kala durumudur.
Beline kuvvet kişinin.
Hem çok usenip, hem de çok içinden gelmesi ve seviyorsan, usengecligini yendiğin şeydir.
Son yemeği olmasın da.
içinizden ya zıkkım yiyesice ya. derdirten nahoş durum.
Sevgiliyle yemek yapmak kadar keyifli değildir.
- soğanları doğrar mısın canım benim gözlerim çok hassas da. Eheh..
Malzeme: 20tl,
Süre:15 dakika,
mide yıkatmak: paha biçilemez .
kremali mantarli tavuk ywpmayin gecenin devaminda kisitli seyler yapabiliyorsunuz yoksa.
Keyiflidir sevgilime canım feda olsun kalbimin tek sahibidir.
sevdiceğiniz hayatınızın anlamı,hastaysa felan seve seve yapılacak eylemdir.

zaten makarna , hazır çorba, salata.
bu üçü var bende.
Çok keyiflidir.
Başlık başa kalmış arkadaşlar. Bkz. Düşüyo mu böyle?!

cicim aylarında yapılır sonra dominos.
Salt sevgiliye değil, sevdiğiniz her insana yemek yapmak keyiftir.
Ama sevdiceğe yemek yapmak ayrı bir güzeldir elbette.
Hele yemek kadar, masaya, çalacağınız müziğe kadar her detaya ayrı bir özen gösteriyorsanız şahanedir.
Mumlar, edith piaf, şarap... Falan filan...
Annesinin yokluğunu aratmamak için yapılandır.
insanı doyurur. Sanırım.
italyan filmlerine özenip de mutfakta papadelle pinpua (ne demek bilmiyorum) yapmaya kalkışmayın eninde sonunda 1 tava menemene ekmek banıcaksınız.
Kalbe giden yolun mide böbrek ve bağırsaktan geçtiğini bilen akıllı sevgilidir. Karnı tok bir erkek her istediğinizi yapar.