bugün

mışıl mışıl uyurken sessizce yanına kıvrılmaktır. uyandığında bakışlarınızla karşılaşmasıdır.
boncuktan kuş yapıp, doğum gününde penceresine bırakmak.
bugüne kadar kimsenin yazmadığı bir şiiri sadece onun için yazmaktır, bana göre.
imkansızı yapmaktır.
yüz havlusu alıp üzerine günaydın yazdırmaktır.
bir kaç saat sadece görebilmek için süpriz yapıp 400 km yol gitmek bir kaç saat gördükten sonra tekrar 400 km yol dönüp 3 saat dinlenmeden sonra işe gitmek. bir kaç dakika bile için 4000 km giderim...
(bkz: terk etmek)

o da rahat etsin siz de rahat edin, sevdiğinize falan inandırmayın garibi.
ikide bir acıdıgında cekecem demeyi bırakıp kızın hazır oldugu zmanı beklmektir...
(bkz: anal seks)
pantolonun arka cebinde çok güzel bir hediye olduğunu söylerken sevgiliyi göt hizasına doğru çekerek ağzına doğru var gücüyle osurmaktır.
öncelikle doğum günü olması tercih sebebidir. sevgilinle buluş ve 10 ar dakika arayla "sana bi sürprizim var" de bokunu çıkarmadan. muhtemelen habire soracaktır sevgilin sürprizin ne olduğunu.söylemek yok sakın. "göreceksin" de dur.

önceden planlanmış güzel bi kafeye(çok güzel bi yer olmalı mesela rainbowl var tuzlada) git. güzel bi yemek ye mum ışığı filanda olsun ."sana bi sürprizim var" sloganını atmaya devam et hocu.

merakını arttırıp iyice zıvanadan çıktığında sürprizi açıklamanın zamanıdır ."iştee sürprizim" diyerek cebinden kinder sürprizi çıkar. güzel bi tebessüm edecektir. "kahkaha da atabilir bunu bilemedim şimdi. ama bi kaç dakka sora morali bozulacaktır. muhtemelen içinden "lan doğum günümüzde aldığı şeye bak ne skim " . "derken hesabı iste. hesap filan gelmesin. sevgilinin doğum günü pastası gelsin. tam mutluluktan havalara uçuyorkene asıl sürprizi çıkar nerene soktuysan.(götüne girmiştir aslında). evet bildin atasay (çok pis reklama girdi ama kaliteli bişiy olması şart)altın peri kızı figürlü (hemide 3gramlık) kolyeyi kutusuyla takdim et. bırak şımarsın,hoplasın,zıplasın. "hayır osmaaan çok değerli bişiy bunu kabul edemem" diyenini görmedim daha. açtıktan sonra hemen boynuna takman gerekli.

biliyorum maliyetli çok paran gidecek ama olsun kalp attıktan sonra ziyanı yok aga.
"sevgilime parfüm aldım ,saat aldım kanka" diyenler var ya öldürüyolar beni

küçük bi el aynası al kapaklı. ama öyle dümdüz bişiy olmasın.çiçekli böcekli olsun.ama çocuksu da olmasın.zarif olsun.ruha hitab etsin. ne kadar zarif olursa artı puan hanene geçer.

üstüne (keçeli kalem olabilir) kendi yazınla "sen sormadan söyliyim:senden güzeli yok" yazabilirsen çok makbule geçer.
sevgiliyi mutlu edecek havalara uçuracak harekettir.

15 bin'e kadar kredi çekerim 5 bin'e kadar kefil olurum.
memelerine mum dikip, o mumun ışığında çatır çutur sikmektir. *
beklendiği anda gelmek...

sevgilisi hasretten, acıdan kıvranırken gelmeyen sevgili; sonra dağları delse ne işe yarar ki?
götüne domates koyup, ağzından ketçap fışkırtana kadar sikmektir.
best jest tir.

kısaca bj. *
ismini dövme yaptırmak belki iyi bir jest olabilir. ama ayrılınca o dövmeyi sildirmek var bir de vazgeçtim dövme iyi bir jest değil.
hazır yaz ayındayken yapılabileceklerden biri bu olsa gerek.*
görsel

(bkz: karpuz gibisin)*
(bkz: omlet)
görsel
Hiç mütevazi olamiycim..