bugün

Sevgilinin sevgisini ölçmek için yöneltilen bir soru. Tavsiye ederim hanımlar.

Direkt annesini seçen ana kuzusu sümsükleri geçin zaten de, Bu anlaşılması basit soruya bile kemküm edenler var onlar daha karın ağrısı.
Mıymıntı olacağınıza açık açık anamı seçiyorum çünkü oedipus kompleksine sahibim deyin olsun bitsin.

ikinizin yeri ayrı diyenleri de salın, elbette ayrı olacak dingil.
ikinizi de seviyorum diyenlere de yolu gösterin, neyim ben annen mi? istersen terlediğinde sırtına havlu falan koyayım ha?

Böyle böyle seçenekler çoğalır hanımlar ama siz lafı kıvırmadan "tabii ki sen" diyenleri seçin. böylelikle anacılık kaybedecek.
Edit: beyler hâlâ "anne bitti" diye de bağırıyor musunuz bari? Kıyamam.
Cevap belli Tabi ki canım anam.
Bu dangalak başlığa kimse yazmaz, götüyle güler geçerler diyordum ama yine de insanlar tepki göstermiş.

Olum, essy yahu bu. He de gec.
Böyle bir soru olamaz.

Anne de e$ te soramaz bunu.
yıl olmuş 2019 halen bu gibi saçma sorularda kaldığımız başlıktır. bir diğeri de çocukken anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı saçmalığı vardı. daha önce de söyledim. erkeğin, annesine hürmet ve sevgisi neden ana kuzuluğu olarak algılanıyor onu da anlamıyorum. misal kızlar genelde babacı olurken erkeğin zoruna gitmiyor bu genelde. çünkü biliyor ki baba kız iletişiminde güçlü bir bağ var. neyse konumuza gelecek olursak ayrıca her kızın da sevgilisine böyle abuk soruyu sorduğunu da düşünmüyorum. yeri gelince erkeğin idareci, yönetici sıfatı kuvvetlidir deniyor. sevgili ile anneyi ayrı yerlere koyunca yönetme becerisi sıfatımız sünepe oluyormuş. hadi abi hadi ya.
Insan böyle bir soruyu neden sorar anlamsızca, anne ile sevgili birmi tutulur bir eşin olsun bakalım o zamanda bile anne ile esin yeri farklı olur karşıdaki kişide bunu iyi ayarlamalı yoksa iki kadın birbirine girebilir:D.
böyle karaktersiz bir soru ancak omurgasız birinden çıkar. ne sorarım ne bu üst düzey narsistlikle sorulan soruya cevap veririm. hayatta herkesin yerinin ve konumunun farklı olduğunu, bazı sevgilerin alt-üst tanımının olamayacağını anlayamamış, zaten evliliği de bu sebepten yürütemeyecek fazla zaman kaybına mahal vermeden hemen yol verilmesi gerekir. asla sorgulamaya girmeyin, çünkü pelinsunun olayı bu zaten.
görsel