bugün

bakın benim sevgilim var, bakın benim ilişkim var demeyen insandır.

+ xxx'in ilişki durumu var
- iyi de banane mk

+ ilişkiniz mi var?
- iyi de sanane mk

ego tatminiyle uğraşmayan insandır. reklama gerek yok.

bu yazari 30 sn icinde 1 den fazla eksi oylama. * *
facebookta ailesinden fertler olan ve ilişkisini yedi ceddinin öğrenmesini istemeyen kişinin yaptığı şeydir.
"Ben seni sevdiğimide dünyalara bildirdim" türküsünü hayata geçirmek istemeyen çifttir ayrıca.
sevgilisini kimseyle paylaşmak istemeyenlerdir. haklılardır aslında.
fotograf cekılmeyen sevgililerdir.
bir an önce işe koyulmalıdır.
bizden kime ne tarzı düşünen çiftir ki haklılar da. Onların ilişkilerinden banane, onların resimlerinden banane.
(bkz: olan var olmayan var)
En dogrusu da budur zaten. Yasanmasi gereken iki kisi arasinda yasanmali. Baska kimseyi ilgilendirmez ki.
Kişiyi tanımadan yorum yapmak doğru değildir.
Sonuçta sonunda evlilik varsa bunu insanlardan saklamaları anlamsızdır. Ama saklıyorlarsa o işte bi bokluk vardır.
Yani kosaca fotoğraf koyanlar kaşar, koymayanlar hanım olmuyor yazar kardeşlerim.
Akilli insandir. sevgili dedigin bugun var, belki yarin yok.

ben imzayi atmadan fotograf filan atmam sahsen, rezalet.
komşu teyze kafası hep bunlar.

-aman kızım oraya buraya koymayın resimlerinizi.
-neden ki?
-kısmetiniz kapanır canım koca bulamazsınız.
-ama sevgilim o yani hani evlenmeyi düşünüyoruz.
-yok sen koyma belki daha iyisini bulursun belli mi olur.
Piç veya fahişe değillerdir. Kötünün iyisidirler. iki kas yapan az parası olan kekolar eskort gibi sevgili yapıp ben bu kıza çakıyom çok da mutluyuz temalı fotolar paylaşıyor.
benim gibi düşük profilli olmaya çalışıyor olabilirler. çünkü başkalarının adına utandığım için bazı şeylerden soğudum. her anı paylaşmak, aklına geleni düşünmeden söylemek ve her trend postu paylaşarak timeline trashline yapmak.