bugün

sevgilisine kombine hediye eden kiz'in sevgilisidir. öküzdür, pespayedir, ne mantikla aldiği bilinmez hemzemindir.
üç aylık faturasını da peşinen vererek sevgilier gününü tam taçlandıracak olan "centilmen" insandır. ancak tabi, pek tabi, yoktur öyle biri. hatta varsa da kız olsa da olur, kombineyi salladım, zaten fenerin bi skim yiyebileceği yok bu sene, en azından iki aylık birikmiş doğalgaz borcumu ödese yeter yani.

evet sesleniyorum burdan, zengin, güzel, bakımlı, nazik ve iyi kadınlar, ben buradayım, ve avea hattım da var!
harbi öküzdür.
son 1 sene içinde doğalgaza yapılan zamlardan sonra kömür sobası almak ve martıda çıkartabilecek kadar kömürü de evin önüne yığmak hem daha romantik hem de daha faydalı olacaktır.düşünsenize o kömürü yığmak için kıçınıza kadar terlediğinizi ve yüzünüzün gözünüzün siyaha karıştığını.tabi o arada perde aralığından çaktırmadan sizi izleyen manitayı düşünmekte işin cabası.
galiba hala küçükken bol bol izlediğim türk filmlerinin etkisindeyim.ulan böyle hatun böyle delikanlı mı kaldı?hemen o klişe lafı da yeri gelmişken kullanalım eskiden kombi mi vardı ah ulan ah...
(bkz: suyu ısıt geliyorum)
HARBiDEN ÖKÜZMÜŞ
AMA BiRDE ŞOYLE DÜŞÜNÜN YILARDIR AYRILMAK iSTEDiGiN AMA
ONDAN BiRTÜRLÜ AYRILAMIYOSUN VE iŞTE O AN %85 DAHA KAZIK GECIRILMIŞ DOGALGAZ AKLINA GELIR ONDAN AYRILMANIN EN iYi YOLUDUR EYER BUDA iŞE YARAMAZSA iMDATA DOGAL GAZ FACIYASI YETiŞECEKTIR ....
(bkz: sevgilisine tombi hediye eden kız)