bugün

Kalben seviyordur.kendini ilk geceye saklayan bakir erkektir.
burdan şu çıkıyor;
kalben sevenler sex yapmaz, sex yapanlar kalben sevmez.
(bkz: saygılar)
(bkz: hayat sexten ibaret değil)

ilk kez hükümetten birine katiliyorum.
maldır. sevgililiğin amacı o zaten.
almak için birliktedir. ar etmiştir.

(bkz: almak) dflkjg iğrençleştim. *
Adam diyoruz biz onlara zaten.Seven adam olarak da türetilebilir.Öpmeye dokunmaya kiyamayan ADAM.Dikkat edin dostlar adam dedim erkek değil.
onun hala umudu vardır.
hay yorumunuzu sikeyim dedirten basliktir. gencler, insanlar ikili yapilan islerde birbirlerinin hazir olmalarini beklerler. evlilik falan degil tabi bu hazir olma mevzusu. o kadarini da siz dusunun hadi.
insan sevdiğini siker mi?
karısı vermediği halde beraber olan erkekten daha iyi durumdadır.
"burdan su cikiyor, kalben sevenler sex hapmaz" diye birsey var yukarda.

Arkadas ciddi misiniz?

Gercekten beyin boyle mi.calisiyor?

Sanirim mantik dersi yok artik liselerde, bu cikarim nasil yapilir yoksa...

Sex yapmiyor olmak ayrilmayi gerektirmez, demek ki sex haricinde o iki kisiyi birbirine baglayan baska seyler var. Ilerde bir de sex isin icine girince, o iliski cok daha guzel olacaktir.

Aha yapabileceginiz tek cikarim bu. Cok zorlamayin.
15 dakikalık zevk için şaklabanlık yapmıyordur. Sadece uçkur peşinde olmayan, aşkının peşinden koşan erkektir.
normal olan erkektir mutluluğu uçkurunda arayan tiplerden değildir. ayrıca sevdiği kişininde toplum içinde düşecek zor durumun farkında olan herşeyin sırası ile olduğunun bazı şeylerin anca nikahı basınca olması gerektiğinin farkında olan erkektir.
bir gün verecek umudunu kaybetmeyen erkektir.
inat ve hırs yapmış hedefine odaklanmış ve zamana karşı yarışan erkektir. hedefine ulaşana kadar sabırlı davranacak ve kesinlikle benim için sex 17. planda aşkımm felsefesine inandırıp meyveyi dalından koparacaktır.
Bırakın artık şu gerçekten seven erkek evlenene kadar bekler zırvalarını. Neymiş efendim eğer evlenmeden önce birlikte olmak istiyorsa yalancıktan seviyormuş. Hala şunları söyleyen, şunlara inanan insanlar var. Bu konuda suç, maalesef biz kadınların. Bakire olmanın azizliğine defalarca uğramış biri olarak söylüyorum: Ben bu zırvalıkları bir tane erkeğin ağzından duymadım. Ne birlikte olduğum tek adamdan ne flört ettiğim adamlardan ne babamdan ne dayılarımdan ne arkadaşlarımdan. Söyleyen erkeğin de gerçek fikri olduğuna inanmıyorum. Bu algıyı yaratan kadınlar. Söyleyen bir erkek varsa da buna inanan kadınlara karşı bir malzeme olarak kullanıyor bunu. Sağda solda birlikte olmadım diye beni istemedi, sevseydi beklerdi diye ağlamayı kestiğin o gün sevgili kadın, çağ atlayacağız gerçekten. Ağlayacağına şu geberesice organını bu kadar kutsallaştırma. Evet suç senin değil belki ama şu bok çukuruna sen de sıçma en azından. Bir insan kendini yüceltirken bu kadar düşürebilir, aşağılayabilir ancak. Bu nasıl senin tercihinse o da onun tercihi bak bu çok basit bir şey. Adamı niye anında uçkuru bozuk, piç, zampara diye yaftalıyorsun? Belki seni gerçekten seven, sevmek isteyen ve bunun sevginizi ileri götüreceğine inanan, pırlanta kalpli bir adamdır.

Sevgilisi kendisiyle birlikte olmadığı için ilişkiye devam etmeyen erkekten bir fazlası veya eksiği yoktur.
Seven erkektir.sizin gibi aklı başka yerde olmayan erkektir.
ağır abazan detected'dir. belki bir vartaya getirtir verdiririm diye pusuya yatan erkektir o.
buyur canımdır. benimdir o. problem?
Allah belanı versin! Sevgiliden almak ne lan?!!
bakir bir erkek olmadığı halde, evlenmeyi düşündüğü insanla dillere destan bir başlangıç yapmak en özel gününü, en güzel en nadide şekilde geçirmek ve partnerine de geçirtmek istiyor olabilir. olmaz aga olmaz sen bakire olan kızarkadaşınla ikna edip ilişkiye girdiğin anda gözünden düşersin güvenini sarsarsın, hayırdır amk kocası değilsin bir şey değilsin. ertesi gün siktir olup gitmeyeceğin ne malum. Kız o düşünceyle evlenene kadar yaşamak zorunda mı? doğduğundan beri am üstünde ceviz mi kırıyordun afedersin sık uçkurunu yap mastürbasyonunu ölmezsin. Kızları psikolojik olarak yıpratmayın olum sonra geçimsizlik lafının altına sığınıp gidiyorsunuz. herkesin anası bacısı var biraz empati yapın