bugün

Ne desem bilemedim.
Ekmeğinin peşinde bir emekçidir. Ayakkabıcılık zor iş. Geçen bir bacımdan 44 numara istedim sağolsun hiç ikiletmedi verdi.
sevgilisi olup başka bir erkeğe numarasını veren kızıdır. altında hinlik aramayın sevgili yazarlar... günümüz iletişim çağı.
10 üzerinden değerlendirme puanı ise iyi hal indirimi uygulanabilir. verdiği telefon numarası ise mevzu büyür.
Erkek arkadaşının haberi olduğu sürece problem yok yani aslında bu davranışı sergileyen kişinin cinsiyetinin önemi yok kız da yapsa erkek de yapsa doğru bir davranış değildir.
daha önce başıma gelmişti. kızın sevgilisini de tanıyordum, hemen söyledim kendisine. böyle pis fahişeleri barındırmamalıyız. bugün sana, yarın bana yapar.
Vurduruyordur.
Vurdurmayı planlıyordur.
(bkz: yamaha)
iyi niyetli olanı da vardır fakat kızın ruhu yollu ise mutlaka vurduracaktır.
Yeni manitasını tanıyacaktır.
boşta kalmaktan korkan kadınların yaptığı davranıştır. sağlam başka dal tutmadan diğerini bırakmamakla aynı.
Sınıfın çalışkan çocuğu notlar yanımda değil deyince mecburen akşam resmini çekip vatsaptan at diye vermiştir. Gerçi o çocuklardan bazı piçler özellikle mecbur bırakıyor herşeyi planlayıp. Neyse konumuz o piçler deyil. Kızlar. Yukarıda dediğim gibi değilse muhtemelen vurduruyordur. Evet. Teşekkürler.