bugün

sevgilisi olmayan mazlum gariban ezik ve kifayetsiz kişilere teselli cümleleridir.
oğlum siktir edin lan, valla öyle hiç gıpta edilecek birşey değil. akşama kadar boş boş muhabbetler vıcık vıcık romantik serenatlar çatır çutur sevişmeler boklu püsürüklü anal seksler falan. yok oğlum yok bu sevgililiğin hiç estetize edilecek tarafı yok. kadife gibi ellerinizle çekin efendi efendi osbirinizi vurun kafayı yatın.
bıyıklı bir kızın iki memesini elleyince adam olduğunu zannedenlerin ettiği tesellilerdir.
sevgiliniz yoksa telefonunuzun şarjı günlerce gidebiliyor kıymetini bilin.
hafta sonu yine mi bu kızla görüşeceğim diye düşünmeyin, bütün kızlarla buluşabilirsiniz.
paranız cebinizde kalır.
(bkz: sıradaki tesellimiz sevgilisi olmayanlara gelsin)
olmayan teselliler. ne kadar eziksiniz amk hayretle izliyorum bir sevgiliye sahip olmamak teselli edilecek bir şey mi? illa ben sevişirim diyorsanız kaşar olmayan kız mı kaldı hepsi veriyor işte sevgili olmanıza gerek yok.
çok bişey kaybetmediniz, sadece ıslak bir çukur. *
Rahat rahat pes oynayabilirsiniz.
teselli mi olur, yoksa yapacakları hatayı önlemek için nasihat mı olur bilmiyorum. yazıyorum.

sevgilin mi var derdin var kardeşim. hemde öyle böyle değil. al az önce telefonda bastı tribi. neymiş niye aramamışım, ben az arıyormuşum o çok arıyormuş. ulan sınavım var ! diye 40 kere söyledim. kaldı ki arıyorum !
neymiş arkadaşlarla biralar içilmiş feyse konulmuş ! o fotoğraflar halkalı yoluna giderken ki sadece erkeklerin girdiği bildiğin mahalle bira hanesinden çekilmiş fotolar. barın televizyonunda şerefsizim danteller var ! içeridekilerin çoğu halkalı sanayide çalışıyor. içeride kadın yok kadın ! ama bunun tribi yapılıyor. bir maç keyfi anısı arkadaşlar koymuş, zehir ediliyor. yaa var ya zerre beyniniz varsa kardeşilerim sevgili mevgili olaylarına 32 - 33 yaşına kadar girmeyin. ben mal gibi son virajı sabretmeden girdim bir yola ! kafamı sikim.
http://www.youtube.com/watch?v=JFKaT2xVHks
sevgiliden kastın ne olduğuna göre değişen tesellilerdir. şayet kastedilen sürmeyeceği baştan belli olan iki meme ellemek uğruna beraber olunan sevgililerse çok bişey kaybetmiş olunmayacağından teselliye ihtiyaç yoktur. yok gerçekten sevilen bağlanılan biriyse kastedilen can fedadır uğruna teselli kabul etmez. anlayacağın tesellisi olmaz bu işin. (bkz: bir teselli ver)
daha rahatsınız ve özgürsünüz. hayatınızın merkezinde bir kişi olmaz bence en güzeli de bu.