bugün

muhtemelen hayatta başarılı olmak için kendini boş şeylerle meşgul etmeyen erkektir.çünkü hayat daha önemlidir.
ideal erkektir.*
ing. single
özgüveni olmayan erkektir.
mutluluğu bulan erkektir. türk kızı'nın tribini çekemeyecek durumdadır. yabancıların ise saplantılı davranışlarından bıkmıştır.
ayrıca (bkz: türk kızı)
hem mutlu hem mutsuz erkektir.
rus beklemez. burada erkek denmiş, bizden başka kaç millet rusu bekliyor lan amına koyayım?
ibne yaftası yapıştırılmamalı; çünkü bilemezsin kendince nedenleri vardır belki de adam sap takılmak istiyor, karı kız uğraşmak istemiyor, parası yok belki, varsayalım üşengeç, eringeç. nedense hemen ibne bilmem şöyle böyle lan adam senden fazla erkek belki ne biliyon.
özet olarak yalnızlığı seven bir nimet olarak gören hemcinsimdir.
not:sevgilim yok ama sapına kadar erkeğim,erilim.
sevgililer gününün ne zaman olduğu aklından çıkmıştır.
http://galeri.uludagsozlu.../sevgilisi-olmayan-erkek/
Bence en rahat kişidir. Ben şahsen aşık olunacak kişiyi arıyorum çamaşır değiştirir gibi sevgili değiştirmek sadece kızlara yapılan haksızlıktır.
hemen bulması gereken erkektir, kızlar erkekleri yumuşatır ve rahatlatır.
kızları görünce eli ayağına dolaşan arkadaşlarımdır. bende bir ara yaşamıştım, çoookk amaaa çoookk acıı..
(bkz: fap)
Önceden sevgilisi varsa boşluğa düşmüştür.Yaşına bağlı olarak 15'ten büyükse bir garip ve ezik hisseder.Örneğin ben.Uzun süren bir eziklik duygusunu yaşamış tipime göre iyi bir kızla çıktıktan 25 gün sonra ayrılınca uzay boşluğunun en karanlık ve dip noktalarında ruhsal bir gezintiye çıkmıştım.Velakin artık sevgili bulabileceğimi farketmiş ve kafama takmamayı öğrenmiş bulunmaktayım.Sevgilisi olmayan erkek yalnızdır ama kendisine çok fazla zaman ayırır,yalnızlığın özgürlüğü ile istediği kızla konuşabilir.Ama bir yandan da sevgilisi olsun ister.
sevgilisi olmayan kıza asılandır.
hiç sevgilisi olmamışsa eksiklik hissedebilir ve sevgiye, sevilmeye ihtiyacı olabilir. ama çeşitli sebeplerden dolayı şu anda yoksa üzülecek bir durum değildir. ama her zaman seven bir sevgilinin olması iyidir. erkeği tamamlyan bir parçadır.
Sevgilisi olduğuda değerini bilmeyen erkek.
mahalle baskısı altında kalan erkektir.
Eğer uzun sürerse çevrelerden çesiştli dedikodular işitilebilir. Ama birde başka bir açıdan sevgilisi olmayan erkek bazen boşluğa düşebilir.
rahattır, fakat uzun sürerse sıkılıp daralabilir bunalır insan.
Hayatının aşkını arayan adamdır. Bulduğunu da kolay kolay terketmeyecek karakterde insanlardır.
bir yanı hep eksiktir tanımlayamadığı bir eksiklik.
edit: kendimden bahsettiğim bir entrye eksi almakta ilginç.
"mutlaka sevgilisi olmayan bir kız vardır" sözüyle kendini avutur. Günün birinde ise kızlarla daha önce hiç ilişkiye girmeden direk evlenir.
kahvede okey masasında telefonuna bakmayan
meyhanedeyken gelen mesaja " evdeyim aşkım" demeyen
gecenin saat üçünde gitse bile kimsenin bir şekilde söz etmeyen
arkadaşlarını birisinin ısrarıyla bırakmayan
maça gitmek için izin almayan
istediği yere tek başına gidebilen
yalnızken mutlu olan yanına birisi daha geldiğinde en mutlu olan
sırf karşı tarafa güzel görüneceğim diye lazermiş,epilasyonmuş,trajmış uğraşmayan
cebinde parası olmadığı zaman bile yanında dostu olan
tüm kadınların ilgisini çekmek için yavşaklık yapmayan
aldatmayan
aldatılmayan
sevgiyi smslere sığdırmayan
gerekirse o sevgi için bütün cep telefonlarını yakacak olan
ama yalnız olan
yalnız olduğu içinde özgür olan erkektir.