imkansız değildir amma velakin bulması gerçekten zordur. eğer bulursanız ne pahasına olursa olsun peşini bırakmayın ve hak ettiği değeri verin çünkü gerçekten değer verilmeyi hak etmiş kızdır.
namuslu kızdır denemez günümüzde. tahminen faciadır, enkazdır, başka açıklaması olamaz
sevgilisi olmamış erkekle evlenecek kızdır.
iyi aile terbiyesi görmüş her erkeğin yapmak istediğidir.
zordur.
hakikaten devir çok bozdu. allahtan ben hemen urangucumla evleniceğim.
18 yasima kadar bendim. Oyle burnu havadaliktan degildi. Konusuyordum ama anlasamiuordum. Nedense istemiyordum.
Bir kızın " üst insan" olmasını sağlayan şey hiç sevgilisi olmaması demekse iyi bir şey olsa gerek.

Hiç sevgilisi olmamış kız kesinlikle şöyledir değil mi: o üst insanınız namus timsali , yalan dolan nedir bilmeyen, dürüst, akıllı, hic ama hiç aldatmayacak, arkamızdan iş çevirip dedikodu yapmayacak, evine çocuğuna bağlı güzel mi güzel bir kadın olacak değil mi.

(bkz: yersen).
kimsenin hayali değildir de niye böyleymiş gibi gösterilmeye çalışılır onu anlamıyorum.

ve hatta 25 yaşında hiç sevgilisi olmamış kıza, bir sorun vardı gözüyle bakanlar çoğunluktadır. ki hatta kızların kendisi de genelde böyle düşünür, bu nedenle de 17 yaşında yaşanması gerekenler 25te 30da yaşanınca haliyle sorunlar yaşanıyor.
görsel