bugün

başka bir kız sevgilisine asıldigi vakit kıskanıp paçozlaşan ama kendisi de fırsat bulduğu her an kanka ayağına erkeklere yavşayan basit kızdır. soyu kurusun dedirtir.
Bugün biraz orospu olasım var deyen kadındır. O gün orospudur.
insan hoslandigi kisi secemez bu bir gercek ama irade diye bir sey insanin yapmamasi gereken bir seyi kontrol altinda tutabilmesi icin vardir.
Arkadaşlar benim yerime de yazmış.
Eger yazdigi erkek benim sevgilimse orospudur.
şeriatçi olabilir. 4'e kadar caiz zira.
Yolludur.
Ağır yavşak ve şerefsizdir. Bile bile insanların huzurunu bozan bu tip kişiler ilişkilerinde ömür boyu mutlu olamasınlar dilerim ki. Hatta bir-ikisini verin bana bişey denicem.
Agzi burnu kirilasi, evine atesler salinasi haysiyetsiz kenafír kizdir.
Saçından tutup sürükleyeceğim kızlar. Hayır ben, çok hoşlandığım birinin sevgilisi olduğunu öğrendiğimde çocuğu direkt friendzone a almış biri olarak, dünyada bu kadar onursuz gurursuz varlıklar olmasına çok şaşırıyorum... Cidden.

Edit: oha sözlük kaşarlarla dolu aq zorunuza mı gitti de eksilediniz?
(bkz: sevgilisi olan erkeğe yazan kızlar/#29620214)

Eğer erkek mal ise ne yapıp edip o erkeği kandıran kızdır.
karaktersizlik timsali olduğuna inandığım davranış....

Hele adamdan hoşlanıldığı için değil de rekabet duygusuyla yapılıyorsa daha alçakça....
sevgilisinin kendisini aldatacagini bilen kizlarin topa tuttugu kizlardir.

he senin sefgilin cok sadikti da gelip baska kiz ayartti onu. bir erkek ahlak sahibiyse, kendine saygisi varsa isterse onunde ciplak karilar oynasin donup de bakmaz bile.

guvenilmez tiplerle sevgili olup, aldatilinca hemen oteki kadina suc atin. sizin erkegin hic sucu yok zaten. mankafalar.
Sevgilisi olan kıza yazan erkekten farksızdır.
Boyu posu işi gücü, ahlakı yerinde olsa bile sadakatsizlik yapmayacak olan sadece kız tarafıdır ne yazık ki.
bu kız bu erkekte ne buldu acaba, dur bakıyım ben de arıyım.
neden yaptıkları çok açıktır çocuk yakışıklıdır ya da bunlar bayadır uzun sevgili gideyim de çocuğu ayartıyım aralarınızı bozayım diye sinsimii sinsiiii lanet gelsin kızlardır bunlar.
O erkeği şımartan bir durumdur.
Sevgilisi olduğunu bile bile yazdığı erkek bunun farkında olup ona göre davranmıyorsa yarın o kızlayken de başkasıyla olacaktır.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

bana yazan kızlardır. çok ayıp ama.
kaşarlardır..
Kizlar efendi sadece birini bekleyen erkegi sevmez gider baskasinin sevdigini sever buna talep varsa bu daha iyidir diye dusunur.
https://scontent-ams3-1.x...78cd7ae55&oe=575DAA22

allah ateşlere salsın sizi. sıkıyosa yalnızken de gelinsene.
Neredeyseniz gelin benimkine de yazın.
Üzgünüm hatta değilim . KARAKTERSiZSiNiZ , iĞRENÇSiNiZ !
Yahu bunlar neden böyle ya?

Rekabeti ne çok seviyorsunuz amk. Bir sürü manitası olmayan erkek var, neden ille de sevgilisi olan erkeği elde etmeye çalışıyorsunuz? Tam olarak sorun ne? Mal mısınız?
güncel Önemli Başlıklar